XIII Memoriał Józefa Gajewskiego


Data wydarzenia: 15 września 2022, 17:30

Zapraszamy serdecznie do aktywnego udziału w XIII Memoriale Józefa Gajewskiego, który odbędzie się w dniach 15-16 września w Hali Sportowo-Widowiskowej „Suwałki Arena”. Wydarzenie będzie miało charakter biletowany i zostanie w całości pokazane przez telewizję Polsat Sport. 

W tegorocznej edycji turnieju upamiętniającego Śp. Józefa Gajewskiego wystąpią zespoły rywalizujące w siatkarskiej PlusLidze – Cerrad Enea Czarni RadomIndykpol AZS OlsztynTrefl Gdańsk oraz Ślepsk Malow Suwałki. Będzie to doskonałe przetarcie przed zbliżającym się sezonem 2022/2023 PlusLigi, który z uwagi powiększenie rozgrywek i liczne roszady w zespołach zapowiada się niezwykle ciekawie. W barwach drużyn z Radomia, Olsztyna i Gdańska zobaczymy zawodników, którzy reprezentowali w przeszłości Ślepsk Malow Suwałki – Piotra Łukasika (Cerrad Enea Czarni Radom), Bartłomieja Bołądzia (Trefl Gdańsk) oraz Josha Tuanigę (USA, Indykpol AZS Olsztyn).

KUP BILET NA MEMORIAŁ JÓZEFA GAJEWSKIEGO

Sprzedaż biletów na XIII Memoriał Józefa Gajewskiego rozpocznie się 14 września w Centrum Handlowo-Rozrywkowym „Suwałki Plaza”, gdzie w godzinach od 14:00 do 18:00 kibice biało-niebieskich będą mogli zakupić wejściówki, spotkać się z siatkarzami i wykonać pamiątkowe zdjęcia.

Kolejnym etapem sprzedaży będą dni meczowe XIII Memoriału Józefa Gajewskiego. Bilety będą dostępne w kasach biletowych, w holu głównym Hali Sportowo-Widowiskowej „Suwałki Arena”.

Karnety

W czasie trwania XIII Memoriału Józefa Gajewskiego będzie prowadzona stacjonarna sprzedaż karnetów na mecze Ślepska Malow Suwałki w sezonie 2022/2023. Szczegóły dostępne są TUTAJ.

Harmonogram wydarzenia:

15 września (czwartek) / Hala Sportowo-Widowiskowa „Suwałki Arena”

godz. 17:30 • Mecz Trefl Gdańsk – Cerrad Enea Czarni Radom
godz. 19:10 • Uroczyste otwarcie XIII Memoriału Józefa Gajewskiego
godz. 19:30 • Mecz Ślepsk Malow Suwałki – Indykpol AZS Olsztyn

16 września (piątek) / Hala Sportowo-Widowiskowa „Suwałki Arena”

godz. 17:30 • Mecz o III miejsce – przegrani z dnia pierwszego (po zakończeniu meczu o III miejsce nastąpi wręczenie pucharów za miejsca III – IV)
godz. 19:30 • Finał – wygrani z dnia pierwszego (po zakończeniu meczu finałowego nastąpi wręczenie pucharów za miejsca I – II)
godz. 21:00 • Ceremonia zakończenia XIII Memoriału Józefa Gajewskiego oraz wręczenie pucharów i nagród