Fight Night w Suwałki Arenie za nami


Browar Północny Fight Night w Suwałki Arenie za nami. W sobotę (15.02) odbyło się 11 walk w formule MMA. Pojedynki stoczyli ze sobą zawodnicy z klubów z Suwałk, Ełku, Olsztyna, Warszawy, Giżycka, Grajewa i Katowic. Pierwsza walka należała do Igora Włodarczyka z klubu Arrachion MMA Olsztyn, który pokonał o rok starszego Krystiana Kowalczyka z Fight Club Łomża.  W kolejnej walce Adam Wiewióra wygrał z Bartoszem Powirskim Trzecie starcie należało do  Dawida Zubrzyckiego z Bersekers MMA, który pokonał Macieja Dorosińskiego z klubu WCA Warszawa.  Nokautem skończyła się czwarta walka, w której Maciej Góras wygrał z Mateuszem Szymańskim.  Rafał Wysocki z suwalskiego Bersekers MMA Team w pierwszej rundzie przez poddanie wygrał z Piotrem Galinem z MMA Team Giżycko.  Paweł Kamiński pokonał z Macieja Byla. Przez nokaut w pierwszej rundzie Paweł Klimas wygrał z  Piotrem Janikiem. Bracia Damian i Daniel Biłbak, suwalczanie i zawodnicy karate kyokushin, przegrali swoje pojedynki.  

W dziesiątej walce gali Browar Północny Fight Night suwalczanin Damian „Bujak” Bujkowski z Bersekers MMA Team Suwałki wygrał walkę z wicemistrzem Niemiec w boksie amatorskim Marcelem Cepeuszem z klubu Tiger Gym Karpen W ostatniej walce Karol Żołowski z Bersekers MMA Team Suwałki  znokautował Deivydasa Zukauskasa z litewskiego klubu MMA Knight LT. 

W czasie  gali odbyła się  licytacja rękawic Mameda Khalidova i Szymona Kołeckiego, którzy uczestniczyli w wydarzeniu. Razem udało się zebrać 15 tysięcy złotych, a dochód z licytacji trafi na leczenie chorej na SMA małej Hani Poczobut. 

Specjalnym gościem muzycznym gali był Popek Monster. 

16 lutego 2020 16:28