Gala Knockout Boxing Night 12 w najbliższą sobotę!


W najbliższą sobotę  (29 sierpnia) odbędzie się gala Knockout Boxing Night 12!  Jest to pierwsze tego rodzaju wydarzenie, które zapisze się w historii obiektu Suwałki Arena.

Suwalczanie oraz mieszkańcy regionu będą mogli emocjonować się pojedynkami znanych pięściarzy. W walce wieczoru zaprezentuje się Maciej Sulęcki, popularny „Sticzu”, który w sobotę wróci na ring, po raz pierwszy od 14 miesięcy. Jednak Maciej i jego sztab trenerski zapowiadają ekspresowy powrót na bokserskie salony!  Jego przeciwnikiem będzie Sasha Yengoyan. Ormianin o przydomku „ Bestia ze wschodu” to bardzo solidny zawodnik, który może pochwalić się aż 52 zawodowymi pojedynkami, z których przegrał tylko siedem! 35 – latek jeszcze nigdy nie przegrał przed czasem, a sam 26 razy nokautował swoich przeciwników.

Miłośnicy boksu, którzy w sierpniowy wieczór zasiądą na trybunach nowoczesnej Areny Suwałki oraz przed ekranami (TVP SPORT HD, TVP 1 oraz sport.tvp.pl) będą mogli również śledzić pojedynki m.in. Kamila Bednarka – jednego z najbardziej perspektywicznych zawodników młodego pokolenia w Polsce. Ponadto wystąpi pochodzący z Ostrołęki Przemysław Zyśk, który stanie w najtrudniejszym pojedynku w karierze, a jego przeciwnikiem będzie Fin Tomi Silvennoinen.  W sobotę zobaczymy również walkę Mateusza Tryca  z Bośniakiem Sladanem Janjaninem – niedawnym rywalem Roberta Parzęczewskiego.

Wszystkim, którzy w sobotę 29 sierpnia 2020 r. zdecydują się  na oglądanie pięściarskiego widowiska czeka łącznie 7 pojedynków boksu zawodowego i pojedynek boksu olimpijskiego! Bilety do nabycia TYLKO na eBilet.pl

Zapraszamy na prawdziwe pięściarskie święto!

25 sierpnia 2020 13:15