Gala Pałuska Kickboxing Night 4.


Już niebawem utytułowani i klasowi fighterzy po raz czwarty zaprezentują się szerokiemu gronu publiczności podczas Pałuska Kickboxing Night. Impreza odbędzie się  19 stycznia w hali Ośrodka Sportu i Rekreacji w Suwałkach, przy ulicy Wojska Polskiego 2.

Tego dnia dojdzie do meczu Polska – Białoruś, podczas którego zaprezentują się najlepsi zawodnicy z obu krajów. Na ringu nie zabraknie również najlepszych zawodników klubu Panzer Suwałki. Podczas gali odbędzie się siedem pojedynków, w których przeciwko czołowym zawodnikom z kraju, takimi jak Kamil Rościński, Rafał Kamiński, Gabriela Makowska czy Piotr Golon wystąpią zawodnicy klubu Panzer Suwałki. W sumie, kibice zobaczą 10 walk w najbardziej widowiskowych formułach kickboxingu – K1 oraz full contact.

Gala w Suwałkach będzie znakomitą okazją do popularyzacji kickboxingu w północno – wschodnim rejonie Polski. Nic zatem innego jak mieć nadzieję, że Suwałki na stałe zagoszczą na mapie sportów walki.

Pokaz swoich umiejętności dadzą też dzieci ćwiczące w Panzer Suwałki, nie zabraknie występów artystycznych. Impreza będzie miała charytatywny charakter, na licytacje trafią m.in. rękawice polskiego mistrza świata w kickboxingu.

Głównymi organizatorami tego wydarzenia są Ośrodek Sportu i Rekreacji w Suwałkach oraz klub Kickboxing Panzer Suwałki.

źródło: fb Gala Pałuska Kickboxing Night

2 stycznia 2019 08:44