Obiekty sportowe zamknięte do 30 kwietnia


 

W związku z Rozporządzniem Ministra Zdrowia z dnia 24 marca 2020 r. zmieniającym rozporządzenie w sprawie ogłoszenia na obszarze Rzeczpospolitej Polskiej stanu epidemii informujemy, iż niżej wymienione obiekty Ośrodka Sportu i Rekreacji będą zamknięte dla klientów  do 30.04.2020 r.

  • Aquapark – część rekreacyjna z basenem sportowym oraz saunami (dostęp do pozostałych usług świadczonych przez najemców tj. centrum rehabilitacji, groty solne, sauny, siłownia oraz salon nie będzie ograniczony)
  • Suwałki Arena
  • hala sportowa oraz strefa saun przy ul. Wojska Polskiego 2
  • siłownia oraz basen sportowy przy ul. Wojska Polskiego 2
  • stadion lekkoatletyczny przy ul. Wojska Polskiego 17

Dodatkowo wyłączeniu podlegają obiekty: skatepark, street workout, place zabaw, siłownia plenerowa.

Posiadacze karnetów na usługi świadczone przez Ośrodek Sportu i Rekreacji w Suwałkach w ww. obiektach zachowają prawo do skorzystania z oferty OSiR także po upływie terminu na jaki karnet został wykupiony. Dodatkowy okres będzie równy liczbie dni, w którym dostęp do usług był ograniczony z powodu zamknięcia obiektów.

Ponadto informujemy, iż do 30.04.2020r. nie będą odbywać się zajęcia w sekcjach prowadzonych przez OSiR tj. modelarstwa lotniczego, żeglarstwa oraz bokserskiej

Nie odbędą się również zajęcia nauki pływania organizowane przez Miasto Suwałki.

Jednocześnie informujemy, iż wszystkie wydarzenia sportowe zaplanowane do 30.04.2020 r. w obiektach należących do Ośrodka Sportu i Rekreacji w Suwałkach zostają odwołane.

Informacja o nowym terminie odwołanych wydarzeń zostanie zamieszczona na stronie internetowej OSiR oraz w innych kanałach komunikacji na początku maja.

 

26 marca 2020 10:44