Jak wybrać odpowiednią salę konferencyjną?


Obiekty należące do Ośrodka Sportu i Rekreacji w Suwałkach to nie tylko miejsca sportowych widowisk, a co za tym idzie niezapomnianych emocji, ale również przestrzeń dla biznesu. Oferujemy wynajem przestronnych sal konferencyjnych, w których można przeprowadzić szkolenia, konferencje czy też seminaria, ale także inne wydarzenia, które wymagają dużych przestrzeni.

Suwałki Arena, ul. Zarzecze 26

W głównej sali suwalskiej areny, dzięki wykorzystaniu stałych miejsc na trybunach oraz dostawnych miejsc na płycie, istnieje możliwość organizacji kongresów, konferencji i targów nawet dla 3 250 uczestników.

Ponadto, w kompleksie znajduje się mniejsza sala konferencyjna o powierzchni 137,4 m2 na 100 miejsc siedzących wraz z zapleczem gastronomicznym (13,1m2) oraz magazynowym (15,9 m2). Wyposażona jest ona w bezprzewodowy Internet, sprzęt multimedialny oraz ekran projekcyjny.

Do dyspozycji organizatorów pozostają: pomieszczenia techniczne, ekran LED nad płytą główną (6m x 4m), zewnętrzny wielkoformatowy ekran LED oraz 350 miejsc parkingowych wraz z parkingiem technicznym.

Aquapark Suwałki, ul. Papieża Jana Pawła II 7

suwalskim Aquaparku przy ul. Papieża Jana Pawła II 7 znajduje się sala konferencyjna z nowoczesnym zapleczem multimedialnym. Do dyspozycji organizatorów pozostaje nagłośnienie, projektor, kamera, wizualizer z mikrofonami stacjonarnymi i przenośnymi oraz ekranem z możliwością podłączenia komputera.

Sala konferencyjna w Aquaparku o powierzchni 149m2 przygotowana jest na 100 miejsc siedzących. Ponadto istnieje możliwość zorganizowania cateringu w holu przy sali konferencyjnej (na I piętrze obiektu).

Stadion Miejski w Suwałkach, ul. Zarzecze 26

Stadion piłkarski Ośrodka Sportu i Rekreacji w Suwałkach został oddany do użytku w listopadzie 2011 roku. Położony jest w zespole kompleksu sportowo – rekreacyjnego przy ul. Zarzecze 26 w Suwałkach w bezpośrednim sąsiedztwie Zalewu Arkadia. Budynek dysponuje salą konferencyjno-prasową z nowoczesnym zapleczem multimedialnym. Idealnie nadaje się do przeprowadzenia szkoleń, konferencji, a także innych wydarzeń, które wymagają dużej przestrzeni.

Do głównych atutów zaliczyć można doskonałą lokalizację (bliskość centrum miasta), wysokiej jakości sprzęt multimedialny: nagłośnienie, projektor, ekran projekcyjny, dostęp do bezprzewodowego internetu, system zaciemniania okiennego, a także duży parking.  

CENNIK 

Osoby zainteresowane wynajmem sali konferencyjnej zapraszamy do kontaktu!

Aneta Walendykiewicz
Specjalista ds. organizacji imprez
tel. 608 440 007
e-mail: aneta.walendykiewicz@osir.suwalki.pl

6 października 2022 14:23