Jak zdobyć tytuł Suwałki Miss Fashion?


Suwałki Miss Run to wydarzenie, które od kilku lat jest stałym punktem kalendarza imprez biegowych organizowanych w Suwałkach. Tegoroczny bieg, który odbędzie się 26 marca (i poprowadzi trasą, którą już niebawem będziemy mieli przyjemność zaprezentować) jak sama nazwa wskazuje jest skierowany wyłącznie do Pań. Dystans 3,5 km z pewnością przypadnie do gustu nie tylko zawodniczkom walczącym o zwycięstwo, ale też tym stawiającym pierwsze kroki w świecie sportowej rywalizacji.

Jak zostać Suwałki Miss Fashion? Ten zaszczytny tytuł otrzyma zawodniczka, która zachwyci komisję swoją stylizacją, w której to oczywiście wystartuje. Do klasyfikacji przystąpić mogą zarówno zawodniczki biegu głównego – Suwałki Miss Run na dystansie 3,5 kilometra – jak również uczestniczki Biegu w Szpilkach. Tegoroczna triumfatorka na podium nie będzie osamotniona, bowiem towarzyszyć jej będą I i II Vice Miss Fashion!

Zapisy za pośrednictwem systemu elektroniczezapisy.pl potrwają do 23 marca. Udział w zawodach wiąże się z wcześniejszym zapoznaniem i akceptacją regulaminu.

ZAPISZ SIĘ!

8 marca 2023 12:47