Jak zdobyć tytuł Suwałki Miss Foto?


Do tegorocznej edycji Suwałki Miss Run & Suwalski Bieg z Wąsem pozostało już tylko lekko ponad 2 tygodnie. Wydarzenie jedyne w swoim rodzaju, kojarzone wyłącznie z pozytywnymi emocjami rokrocznie przyciąga do Pogodnych Suwałk nie tylko miejscowych biegaczy, ale też uczestników z Gdańska, Warszawy, Poznania, Litwy i Łotwy.

Bez względu na konkurencję to nie wynik sportowy jest najważniejszy, a przede wszystkim liczy się dobra zabawa. Jednym z punktów programu Biegu w Szpilkach i tytułowego biegu głównego Suwałki Miss Run jest wybór Suwałki Miss Foto. Jakie warunki muszą spełnić uczestniczki biegu, aby móc powalczyć o ten wyjątkowy tytuł?

Podobnie jak miało to miejsce w ubiegłym roku, wybór pozostanie w rękach przedstawicieli poszczególnych mediów. Nie ulega wątpliwości, iż staną na wysokości zadania, aby dokonać słusznego wyboru. Rekomendujemy nietuzinkowy ubiór i szeroki uśmiech na twarzy – mogą być one kluczowe w odniesieniu sukcesu! Oczywiście niezbędna będzie również odrobina szczęścia, aby nominowana fotografia podbiła serca jury.

ZAPISZ SIĘ!

10 marca 2023 11:47