Jak zdobyć tytuł Suwałki Miss Run?


Suwałki Miss Run to wydarzenie, które od kilku lat jest stałym punktem kalendarza imprez biegowych organizowanych w Suwałkach. Tegoroczny bieg, który odbędzie się 26 marca (i poprowadzi trasą, którą już niebawem będziemy mieli przyjemność zaprezentować) jak sama nazwa wskazuje jest skierowany wyłącznie do Pań. Dystans 3,5 km z pewnością przypadnie do gustu nie tylko zawodniczkom walczącym o zwycięstwo, ale też tym stawiającym pierwsze kroki w świecie sportowej rywalizacji.

Na usta nasuwa się więc pytanie – jak zostać Suwałki Miss Run? Ten zaszczytny tytuł otrzyma najszybsza zawodniczka zameldowana na mecie biegu. Podobnie jak miało to miejsce w ubiegłych latach, uczestniczki sklasyfikowane na pozycjach 2. oraz 3. będą mogły pochwalić się tytułami I i II Vice Miss Suwałki Miss Run.

Nie zabraknie też części wydarzenia przeznaczonej dla Panów. Suwalski Bieg z Wąsem spotkał się z bardzo pozytywnym odzewem biegaczy i wszystko wskazuje na to, że na stałe wpisał się w harmonogram corocznego wydarzenia. Wymagania wobec uczestników planowanego wydarzenia są jak zawsze wyjątkowe.

Zawodnik, który jako pierwszy pokona zakładany dystans 5 km, będzie mógł poszczycić się tytułem Mistera Suwalskiego Biegu z Wąsem! Jak można się domyślać, posiadanie wąsa jest wymogiem koniecznym, a jego brak będzie skutkował …. dyskwalifikacją. Oczywiście, jeżeli ktoś nie zdąży wyhodować naturalnego, to przed startem będzie zobowiązany przykleić sztuczny.

ZAPISZ SIĘ!

2 marca 2023 10:47