Jak zostać Miss / Misterem Bicepsa 2022?


Jaki powinien być biceps idealny? Zdaje się, że nie ma jednoznacznej odpowiedzi na to pytanie. Podczas MAJSTER Festiwal Siły – Puchar Polski Strongman spróbujemy zgłębić ten temat i zorganizować mały konkurs wśród publiczności. Zasady są bardzo proste – tytuł Miss i Mistera Bicepsa 2022 zdobędą osoby, które pochwalą się przed widownią swoimi napiętymi bicepsami i zdobędą aprobatę naszego jury. W konkursie może wziąć udział każdy, kto 7 sierpnia pojawi się na Stadionie Lekkoatletycznym im. Jadwigi Olbryś.

W gronie jury znajdą się Robert Burneika – gość specjalny tegorocznej edycji wydarzenia, znany szerszej publiczności jako „Hardkorowy Koksu”, były kulturysta, a obecnie popularny infulancer i zawodnik MMA, a także Daniel Myszkowski – Mistrz Polski Men’s Physique IFBB 2018, 2019, 2020 i 2022.

W suwalskich zawodach MAJSTER Festiwal Siły zmierzą się zawodnicy zaliczani do elity polskiej sceny strongman w tym m.in: Jakub Szczechowski, Tomasz Lademann, Dariusz Wejer, Mariusz Dorawa. Część z nich występowała już przed suwalską publicznością w 2019 r. Nadchodzącą imprezę traktują jako rewanż. Z pewnością poniesie ich doping kibiców sportów siłowych, których w naszym mieście nie brakuje, o czym świadczy wypełniony po brzegi stadion podczas poprzednich zawodów.

Impreza rozpocznie się o godz. 13:00. Wstęp wolny.

6 sierpnia 2022 17:45