Jesteś Hero? Udowodnij to w najbliższy weekend!


W najbliższy weekend (14-15 lipca) Ośrodek Sportu i Rekreacji w Suwałkach po raz kolejny chce zaprosić na bieg z przeszkodami Hero Run, który odbędzie się w WOSiR Szelment. Organizatorem biegu jest Fundacja Białystok Biega.

Hero Run Szelment to dwa dni rywalizacji na torze przeszkód. 14 lipca odbędzie się Szlement Night – bieg nocny na czterokilometrowej trasie z 20 przeszkodami. Natomiast dzień później – Hero Run Szelment, czyli bieg o długości 8 km z ponad 30 przeszkodami. Hero Run to również biegi dla dzieci ze specjalnie przygotowanymi przeszkodami pn. Hero Run KIDS.

W tym roku bieg organizowany jest na trzech poziomach trudności. Zawodnicy mają do wyboru trzy fale: Legend, Challenger oraz Beginner – dla osób które chcą zadebiutować w tego typu wydarzeniu lub dla paczki przyjaciół, którzy start w Hero Run traktują na luzie, jako mega zabawę.

OSiR w Suwałkach współdziała z Fundacją Białystok Biega również przy innych projektach sportowych. W ramach współpracy m.in. promowany był suwalski festiwal biegów pn. RESO Suwałki 10,5 – Miejskie Święto Biegania podczas 6. PKO Białystok Półmaraton.

11 lipca 2018 12:56