Kolejna odsłona OSIR on Tour


W niedzielę, 16 czerwca odbędzie się kolejna wycieczka z cyklu OSiR on Tour, której trasa zapowiada się niezwykle ciekawie.

Po przetransportowaniu rowerów i uczestników do Gołdapi rowerzyści wystartują spod Tężni nad jeziorem Gołdap. Trasa wycieczki będzie wiodła przez malownicze tereny Puszczy Rominckiej, a na trasie znajdą się wiadukty nad rzeką Jarką i rzeką Bludzią oraz most w Kiepojciach. Uczestnicy będą mogli również podziwiać wiadukty w Stańczykach. Ponadto szlak wyprawy będzie wiódł wzdłuż siedziby Suwalskiego Parku Krajobrazowego w Turtulu.

Długość trasy przewidywana jest na około 65 km ale ze względu na ukształtowanie terenu będzie to wyprawa zdecydowanie bardziej wymagająca niż pierwsza wycieczka z cyklu OSIR on TOUR.

Zbiórka w dniu 16 czerwca o godzinie 8:00 przed siedzibą Ośrodka Sportu i Rekreacji w Suwałkach ul. Wojska Polskiego 2 (Dział Sportu, Rekreacji i Marketingu). Zapisy prowadzone są za pomocą platformy elektronicznezapisy.pl do dnia 11.06 2019 (kliknij TUTAJ)

Ze względu na koszt przewozu rowerów udział w wycieczce wymaga wniesienia opłaty 30 zł  w siedzibie organizatora w ciągu trzech dni od rejestracji (Dział Sportu, Rekreacji i Marketingu, ul. Wojska Polskiego 2).

Szczegółowe informacje pod numerem telefonu 87 566 32 81.

Regulamin wydarzenia

Formularz zgłoszeniowy

Oświadczenie Rodzica

27 maja 2019 14:06