Kolejny tydzień wakacji z OSiR za nami


DSC_0060

Za nami kolejny tydzień wakacji. Pierwszy tydzień sierpnia upłynął pod znakiem zajęć z lekkoatletyki, które cieszą się coraz większą popularnością.

Poza kontynuowanymi zajęciami na stadionie lekkoatletycznym wystartowały zajęcia z tenisa ziemnego oraz żeglarskie (w obu przypadkach jest to drugi turnus). Zajęcia te cieszą się niezwykłą popularnością, a listy uczestników są, niestety, już dawno zamknięte. W środę 3 sierpnia mieliśmy również wyjście do suwalskiego Aquaparku. Dzieci i młodzież miały okazję wypocząć w wodzie. Przez cały tydzień na ośmiu suwalskich boiskach ze sztuczną nawierzchnią odbywały się zajęcia piłkarskie. Tydzień jak zawsze zakończyliśmy FIT Niedzielą z Lidią Kulig nad Zalewem Arkadia.

Równie atrakcyjnie zapowiada się rozpoczęty tydzień. Zajęcia z tenisa ziemnego, lekkoatletyki, żeglarstwa oraz piłki nożnej to stałe punkty programu. Chcemy zachęcić wszystkich do udziału w wycieczce rowerowej w ramach cyklu „Mini Tour” – we wtorek oraz piątkowego turnieju siatkówki plażowej. Przez cały tydzień trwać będą również zajęcia otwarte sekcji bokserskiej OSiR a w czwartek wszystkich chętnych zapraszamy na ściankę wspinaczkową. Całość jak zawsze zakończy FIT Niedziela nad Zalewem Arkadia.

8 sierpnia 2016 12:12