Konkurs na sponsora tytularnego Suwałki Arena


Ośrodek Sportu i Rekreacji w Suwałkach zaprasza do wzięcia udziału w konkursie na Sponsora Tytularnego największej i najnowocześniejszej hali widowiskowo-sportowej w woj. podlaskim, występującej obecnie pod nazwą Suwałki Arena.

Sponsor tytularny hali będzie mógł liczyć na wpisanie swojej nazwy w nazwę hali oraz na inne związane z tym prawa sponsora tytularnego m.in.:

  • stworzenie logotypu obiektu;
  • prawo do nadania nazwy oficjalnej stronie internetowej obiektu oraz posiadania na niej zakładki na temat sponsora tytularnego i linku do strony internetowej sponsora tytularnego;
  • prawo do oznakowania oficjalnych dokumentów oraz materiałów promocyjnych obiektu, w tym papieru firmowego;
  • prawo do wykorzystania hali w celach promocyjno-marketingowych (zorganizowanie dwóch wydarzeń rocznie);
  •  prawo do oznakowania obiektu poprzez umieszczenie logo/nazwy obiektu nad wejściem/wejściami do obiektu;
  • prawo wyeksponowania nazwy firmy sponsora tytularnego na elewacji budynku;
  • prawo wyświetlania informacji marketingowo-informacyjnych dotyczących sponsora tytularnego na konstrukcji reklamowej – wyświetlaczu elektronicznym przez czas 30 minut dziennie umiejscowionym na terenie obiektu

Umowa pomiędzy miastem a sponsorem tytularnym hali podpisana zostanie na trzy lata.

Oferty na sponsora tytularnego

Oferty w ramach konkursu można składać do 23 kwietnia br. do godz. 10:00 w sekretariacie Ośrodka Sportu i Rekreacji w Suwałkach przy ul. Wojska Polskiego 2 pok. 205 lub należy przesłać pocztą na wyżej wskazany adres. W obu przypadkach decydować będzie data i godzina wpływu oferty do siedziby OSiR w Suwałkach.

Suwałki Arena – najnowocześniejsza hala w woj. podlaskim

Suwałki Arena, która powstaje w bezpośrednim sąsiedztwie stadionu miejskiego przy ul. Zarzecze, będzie największym i najnowocześniejszym tego typu obiektem w woj. podlaskim. Powierzchnia użytkowa Suwałki Arena to ponad 6600 m². Hala o wysokości 12,8 m będzie miała powierzchnię sportową wielkości 1745 m², w tym boiska do: siatkówki (9×18 m), koszykówki (15×28 m) i piłki ręcznej (20×40 m), a także trybuny na 2165 miejsc. W planach jest także sala treningowa (14 x 24 m) o wysokości 8 m i łącznej powierzchni 340 m². Planowany termin zakończenia inwestycji realizowanej przez Miasto Suwałki przy wsparciu finansowym z Ministerstwa Sportu i Turystyki to sierpień 2019 r.

Regulamin konkursu TUTAJ

4 kwietnia 2019 08:25