Kto zdobędzie tytuł Małej Miss i Mistera biegów?


Małe Damy, Mali Gentlemani – czy jesteście gotowi na moc sportowych emocji? Podczas tegorocznej edycji Suwałki Miss Run & Suwalski Bieg z Wąsem, specjalnie dla najmłodszego grona biegaczy odbędzie się Bieg Małej Damy i Małego Gentlemana. Dystans 60 metrów z pewnością przypadnie do gustu młodym zawodnikom startującym po raz pierwszy oraz tym, którzy chcieliby pokonać trasę w jak najkrótszym czasie.

Kto zdobędzie zatem jakże zaszczytny tytuł Małej Miss i Małego Mistera Fashion? Aby nie trzymać nikogo dłużej w niepewności – otrzymają go uczestnicy, którzy wystartują w biegu w specjalnie przygotowanych przez siebie kreacjach i zachwycą nimi powołaną komisję Jury. Pamiętając jednak o wszystkich startujących i wysiłku włożonym w trud pokonania trasy, na wszystkich uczestników czekają pamiątkowe medale.

ELEKTRONICZNE ZAPISY – KLIKNIJ I DOŁĄCZ DO WYDARZENIA

Kolejną konkurencją godną uwagi jest „Piłeczka Express”. Zasady są banalnie proste – mali uczestnicy będą mieli za zadanie pokonać w jak najkrótszym czasie dystans 60 metrów. Jest jednak mały haczyk – mianowicie tytułowa piłeczka, która nie będzie mogła spaść na ziemię!

Udział w zawodach mogą wziąć dzieci w wieku od 5 do 10 lat. Wystrzał startera zaplanowany został na godzinę 11:00 – tuż przed rozpoczęciem bezapelacyjnie najciekawszej konkurencji niedzielnych zmagań – Biegu w Szpilkach.

Uczestnictwo w wydarzeniu wiąże się z wcześniejszym zapoznaniem i akceptacją regulaminu. Przed rozpoczęciem wydarzenia uczestnicy zobowiązani są stawić się w biurze zawodów celem weryfikacji – hala sportowo-widowiskowa „Suwałki Arena”, ul. Zarzecze 26.

 

1 marca 2024 14:17