Kabulski i Szyszkowski zwycięzcami Pogodne Suwałki Challenge


W sobotę na kortach ceglanych przy ul. Wojska Polskiego 17 rozegrany został deblowy turniej tenisa ziemnego Pogodne Suwałki Challenge. Swój akces do turnieju zgłosiło 10 par, które reprezentowały następujące miasta: Warszawa, Białystok, Gołdap, Olecko, Suwałki oraz Chorzów i Sosnowiec. Turniej, który rozpoczął się punktualnie o godzinie 9:00 rozegrany został w bardzo sprzyjających warunkach.

Po kilku godzinach walki na korcie najlepsza okazała się para Rafał Kabulski (Warszawa) / Tomasz Szyszkowski (Gołdap), którzy w finale pokonali parę Robert Usarek (Suwałki(/Szymon Wrzyszcz (Olecko) 9:6. W pojedynku o trzecie miejsce Adam Cąkała/Krzysztof Pietranis z Suwałk pokonali parę z Białegostoku Wojciech Lisek/Grzegorz Sieklucki 9:1.

Organizatorem Pogodne Suwałki Challenge był Ośrodek Sportu i Rekreacji w Suwałkach przy współpracy z Suwalskim Towarzystwem Tenisowym.

Klasyfikacja końcowa:
I miejsce –  Rafał Kabulski/Tomasz Szyszkowski (Warszawa/Gołdap) – nagroda finansowa 1300 zł
II miejsce – Robert Usarek/Szymon Wrzyszcz (Suwałki, Olecko) – nagroda finansowa 900 zł
III miejsce – Adam Cąkała/Krzysztof Pietranis (Suwałki, Suwałki) – nagroda finansowa 500 zł
IV miejsce – Wojciech Lisek/Grzegorz Sieklucki (Białystok, Białystok) – nagroda finansowa 300 zł 
– – –
V-VI miejsce Karol Szymański/Paweł Chałko (obaj Suwałki), Andrzej Tobolski/Dariusz Szyszkowski (obaj Gołdap)
VII-VIII miejsce – Konrad Śliwowski/Jarosław Kubitzki (obaj Suwałki), Tomasz Ziemkowski/Piotr Kuczyński-Szulbacher (obaj Suwałki)
IX-X miejsce -Tomasz Zaforymski/Piotr Borkowski (Suwałki/Wyszków), Grzegorz Pączek/Krzysztof Przetacznik (Chorzów/Sosnowiec)

Zapraszamy do galerii zdjęć TUTAJ.

19 sierpnia 2019 07:57