Maciej Suchwałko V-ce Mistrzem Polski Młodzików w boksie!

12307381_191585017851476_6024362120849397640_o

27-29 listopada w Poznaniu odbyły się IV Mistrzostwa Polski Młodzików w boksie im. Pawła Szydły. Turniej organizowany m.in. przez Fundację Wielkopolski Boks, przebiegał bardzo sprawnie i cieszył się dużym zainteresowaniem wśród zawodników i kibiców.

14 letni Maciej Suchwałko, podopieczny trenera Pawła Pasiaka, w eliminacjach kolejno pokonał zawodników z Białegostoku, Kętrzyna oraz Rzeszowa. W finałowej walce naprzeciw młodego suwalczanina stanął zawodnik z Gorzowa Wielkopolskiego – Oskar Kopera.

Po niezwykle zaciętej i emocjonującej walce sędziowie niejednogłośnym werdyktem zwycięstwo przyznali zawodnikowi BKS Orkan Gorzów Wielkopolski, a tym samym zawodnik sekcji bokserskiej Ośrodka Sportu i Rekreacji w Suwałkach został V-ce Mistrzem Polski Młodzików w Boksie w kategorii wagowej +76 kg. Jest to bardzo duży sukces na początku sportowej kariery naszego młodego zawodnika.

Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

30 listopada 2015 14:35