Majówka na Eurocampingu!


Niewiele ponad 2 tygodnie dzielą nas od rozpoczęcia tegorocznej Majówki! To dobry moment aby zastanowić się, w jaki sposób naładować swoje akumulatory i wypocząć w aktywny sposób. Ciekawych i oryginalnych pomysłów bez wątpienia jest wiele.

Niektórzy rokrocznie wyjeżdżają z dala od miejsca zamieszkania, inni wręcz przeciwnie – preferują wypoczynek na miejscu. Dla osób, które wciąż poszukują pomysłu dla siebie na aktywne spędzenie weekendu majowego, wychodzimy z pewną propozycją.

Majówka na Eurocampingu!

Eurocamping nr 133 przy ul. Zarzecze 26 w Suwałkach to znajdujący się w międzynarodowej sieci campingów ACSI (Auto Camper Service International) najnowocześniejszy parking camperowy w województwie podlaskim, laureat prestiżowej nagrody MISTER CAMPING 2014 (kat. do 150 miejsc) przyznawanej przez Polską Federację Campingu i Caravaningu.

Eurocamping to ogrodzony i bezpieczny teren o nawierzchni trawiastej i żwirowej, z czterdziestoma dwoma miejscami camperovymi. Czyste i wygodne stanowiska caravaningowe oraz motocaravaningowe z przyłączami oraz stanowiska namiotowe zachęcają do zatrzymania się w tym miejscu.

Do dyspozycji Klientów pozostają: umywalnie, natryski, WC, kabina i natrysk dla osób niepełnosprawnych, WC chemiczne, pralka, suszarka odzieży, stanowisko do przyrządzania posiłków i zmywania naczyń, telefon stacjonarny oraz sieć Wi-Fi. Istnieje możliwość zamówienia cateringu oraz płatności kartą kredytową.

Na Eurocampingu znajduje się duży parking, a w miarę potrzeby w depozycie możliwe jest pozostawienie wartościowych rzeczy. Jest to miejsce przyjazne zwierzętom, wobec czego nic nie stoi na przeszkodzie, aby na majowy wypoczynek zabrać ze sobą pupila.

Znajdujący się w sąsiedztwie Zalew Arkadia z plażą miejską oraz budynki Ośrodka Sportu i Rekreacji dają możliwość aktywnego wypoczynku. Z jednej strony bliskość natury i wypoczynek w ciszy, z drugiej zaś – możliwość zwiedzania urokliwych Pogodnych Suwałk.

Z przyjemnością informujemy, że Eurocamping posiada rekomendację Miejsca Przyjaznego Rowerzystom na Wschodnim Szlaku Rowerowym Green Velo. Oznacza to, że przeszliśmy pozytywnie procedurę weryfikacji, przeprowadzoną przez audytorów szlaku Green Velo, a w naszej ofercie znajdują się usługi dedykowane turystom rowerowym.

 

EUROCAMPING

Zarzecze 26, 16-400 Suwałki
tel. 87 567 33 07;
tel. 87 566 72 20; 
e-mail: hostelwigry@osir.suwalki.pl

13 kwietnia 2023 09:44