Rusza Mikołajkowy Turniej Trzeźwości!


Mikołajkowy Turniej Trzeźwości to wydarzenie skierowane w głównej mierze do podopiecznych świetlic środowiskowych. Dwudniowe zmagania w hali sportowej OSiR obfitować będą w całą masę atrakcji dla młodych adeptów sportu! Za wyjątkiem rozgrywek piłkarskich, przygotowana zostanie specjalna strefa e-sportowa. Co więcej, do dyspozycji uczestników zostaną udostępnione piłkarzyki.

W czasie trwania wydarzenia przeprowadzone zostaną futbolowe konkursy w ramach TurboKozaka! Zadaniem śmiałków będzie popisanie się swoimi umiejętnościami piłkarskimi. Wśród konkurencji nie zabraknie: rzutów karnych, strzałów w poprzeczkę, żonglerki piłkarskiej, czy też popularnego challenge’u „nie kręć, że strzelisz!”.

Dużo pozytywnych emocji wywołają rozgrywki w siatkonogę. Jest to dyscyplina sportu składająca się z dwóch odmian: futnetu – siatkonogi na niskiej siatce i twardym podłożu i footvolleya – siatkonogi plażowej. Dobra zabawa gwarantowana!

Mikołajkowy Turniej Trzeźwości odbędzie się 27-28 grudnia 2023 r. (środa – czwartek) w hali sportowej OSiR przy ul. Wojska Polskiego 2. Wydarzenie odbędzie się w godzinach 09:00 – 13:00.


Zadanie sfinansowane ze środków Miejskiej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych

Organizator: Ośrodek Sportu i Rekreacji w Suwałkach

 

27 grudnia 2023 08:13