Mistrzowie województwa trenują w Suwałkach


7 tytułów mistrzów województwa i drugie miejsce w klasyfikacji drużynowej – z takim imponującym dorobkiem wrócili do Suwałk podopieczni trenera Pawła Pasiaka z Mistrzostw Województwa Podlaskiego w boksie, które odbyły się w dniach 25-26.03 w Sokółce.

Pierwszymi miejscami mogą pochwalić się Krzysztof Suchocki, Zbysław i Przemysław Waraksa, Franciszek Hołub i Mateusz Rzodkiewicz wśród mężczyzn i Luiza Kamińska wraz z Julią Karwel wśród kobiet. Drugie lokaty wywalczyli Gracjan Cichocki, Mateusz Zaśkiewicz, Michał Mazurczyk i Krzysztof Kwos. Co ciekawe, piątce zawodników reprezentujących sekcję bokserską OSiR nie przydzielono przeciwników. Gdyby nie to, wielce prawdopodobne, że wynik suwalczan byłby jeszcze lepszy!

Mateusz Rzodkiewicz, Wojciech Konarzewski, Zuzanna Krysińska, Aleksandra Kwos i Oliwia Jonio zapewnili sobie udział w tegorocznej Olimpiadzie Młodzieży w boksie, która zainauguruje już na początku kwietnia. Naszych zawodników czeka więc podróż do Łomży i walka o najwyższe cele. Warto uwzględnić, iż w ubiegłym roku tylko Zuzanna Krysińska wzięła udział w tej prestiżowej imprezie, a do Suwałk powróciła z brązowym medalem.

 

30 marca 2022 11:13