Nice I Liga powraca na Zarzecze


Już w sobotę, 10 marca na stadion miejski w Suwałkach powrócą długo wyczekiwane rozgrywki Nice I Ligi. W spotkaniu 21 kolejki gospodarze, Wigry Suwałki podejmą Pogoń Siedlce.

Zdecydowanie lepiej rundę rewanżową rozpoczęli suwalczanie, którzy w minioną sobotę na wyjeździe pokonali spadkowicza z ekstraklasy Górnika Łęczna 1:0. Wynik mógł, a nawet powinien być wyższy, ale biało – niebiescy nie grzeszyli skutecznością. Jednak zarówno gra jak i wynik napawają optymizmem przed kolejnymi spotkaniami suwalczan. W tym pierwszym, rozgrywanym w Suwałkach po przerwie zimowej, przeciwnikiem będzie Pogoń Siedlce, która rundę rewanżową rozpoczęła od porażki przed własną publicznością 0:1. Siedlce zdobyło Zagłębie Sosnowiec, mające spore aspiracje na nadchodzącą rundę.

Po 20 kolejkach Wigry Suwałki z 29 punktami plasują się na 8 miejscu, mając w zanadrzu zaległe spotkanie ze Stomilem Olsztyn. Biało – niebiescy powalczą nie tylko o pełną pulę  ale również o podtrzymanie świetnej passy spotkań bez porażki, która obecnie wynosi 8 spotkań. Wigry po raz ostatni schodziły z murawy pokonane 1 października, a pogromcą okazał się lider rozgrywek, Chojniczanka Chojnice. Pogoń zgromadziła na swoim koncie 24 punkty i znajduje się na 13 miejscu w tabeli.

Początek spotkania na stadionie miejskim w Suwałkach (ul. Zarzecze 26) w sobotę, 10 marca o godzinie 16:00.

7 marca 2018 14:53