Sportowy Weekend – tego nie sposób przeoczyć


Czy jesteście gotowi na kolejną odsłonę Sportowego Weekendu? Niezależnie, czy interesujesz się piłką nożną czy siatkówką – z pewnością znajdziesz coś dla siebie! W Suwałkach nie ma miejsca na nudę!

Światowy Dzień Futbolu w hali OSiR!

RESO Suwałki Football League rozkręciło się na dobre. Szczególnie cieszy nas coraz większa ilość kibiców. III kolejka zapowiada się nadzwyczaj interesująco. Najwięcej emocji wzbudza pojedynek między Skupski Team Sejny z Euromaster Gniedziejko, którzy to znacznie wyróżniają się na tle konkurencji. Nie może Was zabraknąć na trybunach – zaczynamy już dzisiaj od 18:30! Jeśli jednak nie zdołacie pojawić się na czas, trzymajcie rękę na pulsie z aplikacją Virium, w której znajdziecie między innymi informacje o dokładnym przebiegu poszczególnych meczów i klasyfikację zawodników!

Terminarz:

18:30 Technika Grzewcza „ZUH” – Porta Active Team

19:00 Skupski Team Sejny – Euromaster Gniedziejko

19:30 14. PPPanc Decco Suwałki – SALOS Suwałki

20:00 Szkarnulis Team Sejny – Gmina Suwałki

20:30 Alex Szklarz – Verta Suwałki

21:00 Gmina Puńsk – Opakowania Kartex

Przełamać złą passę!

Czas biegnie nieubłagalnie. Przed siatkarzami Andrzeja Kowala bardzo ważny mecz, którego wagą będzie przełamanie złej passy 4 spotkań bez wygranej. W najbliższą niedzielę o godzinie 17:30 w hali sportowo-widowiskowej „Suwałki ArenaŚlepsk Malow Suwałki podejmie wielokrotnego mistrza kraju – Asseco Resovię Rzeszów. Za biało-niebieskimi przemawiają statystyki, bowiem w czterech meczach, które do tej pory odbyły się pomiędzy dwiema drużynami, za każdym razem górą byli siatkarze z Pogodnych Suwałk. Nie ulega wątpliwości, że piąte zwycięstwo (tym bardziej przed własną publicznością!) umocniłoby na duchu suwalską ekipę. Dopóki piłka jest w grze, wszystko jest możliwe!

10 grudnia 2021 14:18