Od niedzieli na ściankę wspinaczkową!


Drodzy klienci,

już od najbliższej niedzieli (08.05.2022 r.) ponownie możliwe będzie korzystanie ze ścianki wspinaczkowej znajdującej się w hali sportowej OSiR, ul. Wojska Polskiego 2. Jednocześnie informujemy, iż tymczasowe miejsce pobytu uchodźców z Ukrainy zostało przeniesione do małej hali sportowej, znajdującej się na pierwszym piętrze budynku.

Nasza ścianka wykonana jest z paneli imitujących swym kształtem i fakturą prawdziwe powierzchnie skalne o różnym stopniu skomplikowania. Jest to wspaniała zabawa, która dostarcza wielu pozytywnych emocji i przeżyć! Wspinaczka jest również doskonałym sportem dla dzieci, który umożliwia zabawę w gronie rodzinnym.

Zapraszamy w każdy wtorek, czwartek oraz niedzielę w godzinach 13:00 – 21:00!

Ze ściany wspinaczkowej mogą korzystać:

  • Samodzielnie osoby dorosłe tzn. mające ukończony 18 rok życia.
  • Osoby niepełnoletnie (poniżej 18 r.ż.) mogą wspinać się tylko za pisemną zgodą przynajmniej jednego z rodziców. Osoby te mogą wspinać się tylko pod opieką rodziców lub pod opieką innej osoby dorosłej (w tym operatora ściany) upoważnionej pisemnie przez obydwoje rodziców.

Osobom nie posiadającym wiedzy w zakresie wspinaczki i asekuracji, instruktorzy udzielą niezbędnych informacji oraz nauczą bezpiecznej asekuracji. Wstępne przeszkolenie jest bezpłatne i obowiązkowe dla osób początkujących.

 

ŚCIANKA WSPINACZKOWA
ul. Wojska Polskiego 2, 16-400 Suwałki
tel. 600 554 485
(Instruktor Adam)
e-mail: michal.paruch@osir.suwalki.pl

GODZINY OTWARCIA
WTORKI, CZWARTKI, NIEDZIELE
W GODZ. 13:00 – 21:00

*Istnieje możliwość udostępnienia ściany wspinaczkowej w innych godzinach po wcześniejszym uzgodnieniu.

5 maja 2022 14:05