Prezentacja trasy Suwałki Miss Run & Suwalski Bieg z Wąsem!


Drogie Panie, najwyższy czas wyciągnąć z szafy szpilki. Panowie, nie jest jeszcze za późno na zapuszczenie wąsów! Suwałki Miss Run & Suwalski Bieg z Wąsem to wydarzenie jedyne w swoim rodzaju, w którym to nie wynik sportowy jest najważniejszy, a przede wszystkim liczy się dobra zabawa. Na linii startu spotkamy się już za dwa tygodnie, a więc jest to odpowiedni moment, aby zaprezentować trasy biegów głównych. 

Tegoroczny bieg Suwałki Miss Run, który odbędzie się 26 marca – jak sama nazwa wskazuje – jest skierowany wyłącznie do Pań. Nie zapomnieliśmy o męskim gronie biegaczy, przy czym wymagania wobec uczestników Suwalskiego Biegu z Wąsem będą jak zawsze wyjątkowe. Pierwszym z nich jest posiadanie wąsów! Jest to warunek konieczny, bowiem jego brak będzie skutkował… dyskwalifikacją. Oczywiście, jeżeli ktoś nie zdąży wyhodować naturalnego, to przed startem będzie zobowiązany przykleić sztuczny.

Poniżej prezentujemy trasy Suwałki Miss Run na dystansie 3,5 km i Suwalskiego Biegu z Wąsem na dystansie 5 km. Pobiegniemy między innymi ścieżkami wzdłuż rzeki Czarnej Hańczy, a także nad malowniczym Zalewem Arkadia.

Do zobaczenia 26 marca na linii startu!

Suwałki Miss Run (3,5 km):

HSW Suwałki Arena (start) -> ul. 24 Sierpnia (chodnik) -> Bulwary nad rzeką Czarną Hańczą -> Zalew Arkadia -> HSW Suwałki Arena (meta)

Suwalski Bieg z Wąsem (5 km):

HSW Suwałki Arena (start) -> ul. 24 Sierpnia (chodnik) -> Bulwary nad rzeką Czarną Hańczą -> Zalew Arkadia (+ dodatkowe okrążenie) -> HSW Suwałki Arena (meta)

–> ELEKTRONICZNE ZAPISY <–

13 marca 2023 11:04