Odlotowe Suwałki Air Show Podlaską Marką Konsumentów!


W dniu wczorajszym (24 kwietnia br.) o godz. 12:00 zakończyło się głosowanie na Podlaską Marką Konsumentów. Impreza Odlotowe Suwałki AIR SHOW 2023 zgromadziła największą liczbę głosów!

Przypominamy, że impreza Odlotowe Suwałki Air Show 2023 ma szansę na kolejną nagrodę – Podlaską Markę Roku.

16 kwietnia br. dziewiętnastu członków kapituły konkursu wybrało ścisłą czołówkę produktów, wydarzeń i przedsięwzięć, po trzech z każdej z konkursowych kategorii. Zwycięzcy Podlaskiej Marki zostaną wybrani podczas drugiego posiedzenia kapituły. Wyróżnienia i nagrody zostaną przyznane podczas gali finałowej Podlaskiej Marki 2023, która odbędzie się w maju br.

Dziękujemy wszystkim, którzy oddali głos w konkursie.


Podlaska Marka to jeden z najstarszych i najbardziej prestiżowych plebiscytów odbywających się na terenie regionu, organizowany nieprzerwanie od 2004 r. przez Marszałka Województwa Podlaskiego i niezmiennie cieszący się dużym zainteresowaniem regionalnych producentów i konsumentów.

Dotychczas o nagrodę rywalizowało łącznie kilkaset produktów, które do dzisiaj, dzięki obecności na rynku i swojej doskonałej jakości, przyczyniają się do promocji Podlaskiego w kraju i poza granicami Polski. Idea konkursu wpisuje się w koncepcję budowy społeczeństwa obywatelskiego – każdy mieszkaniec naszego regionu może zaproponować swojego faworyta. Wśród laureatów znajdują się zarówno produkty dużych podlaskich przedsiębiorstw, jak również drobnych producentów, kultywujących tradycje dziedzictwa kulturowego regionu.

25 kwietnia 2024 08:53