Oficjalny medal Rozbiegane Suwałki 2023!


Zamknij na chwilę oczy i wyobraź sobie, że na Twojej szyi wisi medal – jedyny w swoim rodzaju. W rzeczywistości jest to prostsze, niż mogłoby się wydawać! Pomimo wielu zmian, nasz cel pozostaje niezmienny – Rozbiegać Suwałki. Dlatego wciąż biegniemy dalej…

Drodzy biegacze! Mamy przyjemność zaprezentować Wam oficjalny medal Rozbiegane Suwałki 2023, który już drugiego dnia września zawiśnie na szyi każdego biegacza przekraczającego linię mety. Tą wyjątkową nagrodę otrzymają zarówno uczestnicy biegu głównego na dystansie 5 km, jak i Biegów Pełnych Energii.

Pokaźnych rozmiarów (aż 8 cm średnicy!), to nie tylko zwykły medal – to symbol determinacji, wytrwałości i nieustępliwości. Kiedy go trzymasz, możesz poczuć dreszcz emocji, który towarzyszył Ci podczas każdego kroku na trasie biegu.

Podczas gdy Twój oddech się wyrównuje, przypomnij sobie chwilę, kiedy przekroczyłeś linię mety. To uczucie dumy i spełnienia materializuje się w krążku, który jest czymś więcej niż prostym kawałkiem stali. To przede wszystkim historia, którą tworzą biegacze spełniający swoje marzenia i realizujący pasje. To jednocześnie zachęta do kontynuowania przygody ze sportem, do poszukiwania nowych tras, do wyznaczania sobie kolejnych celów…

A ty – podejmiesz wyzwanie? Przypominamy, że system elektronicznych zgłoszeń aktywny jest do dnia 27 września (niedziela). Do zobaczenia na linii startu (i oczywiście mety!).

BIEG GŁÓWNY – 5 KM (formularz zgłoszeniowy)

BIEGI PEŁNE ENERGII (formularz zgłoszeniowy)

23 sierpnia 2023 20:00