V Opłatek Sportowca


Po raz piąty suwalscy sportowcy, trenerzy, działacze i władze miasta spotkali się na tradycyjnym opłatku sportowca. Inicjatorem tych spotkań jest Salezjańska Organizacja Sportowa SALOS Suwałki, a gospodarzem wydarzenia po raz drugi był Ośrodek Sportu i Rekreacji w Suwałkach. 

W tegorocznej uroczystości uczestniczyło ponad 500 osób z 65 klubów sportowych między innymi siatkarze Ślepska Suwałki, piłkarze Wigier, olimpijczycy oraz przedstawiciele władz samorządowych. Swoją obecnością spotkanie opłatkowe  zaszczycił też Prezydent Suwałk pan Czesław Renkiewicz, który podziękował za tegoroczne osiągnięcia sportowe.

Podczas wydarzenia zostały wręczone wyróżnienia najbardziej aktywnym wolontariuszom, którzy pomagają podczas organizacji wydarzeń sportowych w Suwałkach. Wśród nich znalazła się również Pani Magdalena Stempska – opiekunka koła wolontariatu w ZS6.

Uczestnicy podzieli się opłatkiem, złożyli sobie życzenia i wysłuchali kolęd w wykonaniu studia piosenki „Beciaki”. Zgromadzeni goście wymienili spostrzeżenia i uwagi oraz chwalili się swoimi osiągnięciami w mijającym roku. Spotkanie opłatkowe to jedyna okazja aby spotkać się w tak wyśmienitym sportowym gronie i choć na chwilę oderwać się od ciężkich treningów.

Organizatorem V Opłatka Sportowca było Miasto Suwałki oraz Ośrodek Sportu i Rekreacji w Suwałkach.

18 grudnia 2018 08:55