OSiR On Tour – kierunek Wilno!


Pozytywnie „zakręceni” – szykujcie się do drogi! Już 22 lipca (sobota) w ramach OSiR On Tour wyruszymy w trzecią w tym roku rowerową wyprawę – tym razem do litewskiego Wilna. Pozycja obowiązkowa dla wszystkich tych, którzy pragną przeżyć wyjątkową przygodę i oderwać się od codziennej rutyny.

Podczas wyprawy nie zabraknie czasu na wspólną integrację. Udział w wycieczce to gwarancja dobrze spędzonego czasu na świeżym powietrzu, podziwiania pięknych krajobrazów i odkrywania fascynujących miejsc.

DOŁĄCZ DO WYDARZENIA

W trakcie jej trwania organizatorzy przewidują kilka postojów, w tym noclegi w miejscowościach: Metele nad jeziorem Duś (Meteliai, kemping) oraz Białej Wace (Baltoji Voke, polska szkoła).

Uczestnicy wyprawy zobowiązani są do posiadania namiotu i ważnych dokumentów (dowód osobisty / paszport). Transport wszelkich bagaży zostanie zapewniony przy pomocy samochodu zaopatrzeniowego.

 

PRZEBIEG TRASY:

Suwałki – Krzywe – Stary Folwark – Krasnopol – Sejny – Łoździeje – Metele nad jeziorem Duś – Olita – Biała Waka – Wilno (dystans 215 km)

 

PROGRAM MINUTOWY:

Dzień I (22.07.2023 r.) Suwałki – Metele (75 km)

  • 8.30 – 9.00 – zbiórka uczestników na parkingu zlokalizowanym przy hali sportowej Ośrodka Sportu i Rekreacji w Suwałkach
  • 9.00 – start wycieczki

Dzień II (23.07.2023 r.) Metele – Biała Waka (110 km)

Dzień III (24.07.2023 r.) Biała Waka – Wilno (30 km)

  • 20.00 – przewidywana godzina powrotu z Wilna do Suwałk (transport autokarowy)

 

Uczestnicy wycieczki zobowiązani są do wniesienia składki w wysokości 200 zł, która w całości będzie przeznaczona na transport rowerów z Wilna do Suwałk z wykorzystaniem lawety.

Potwierdzeniem udziału w wycieczce jest złożenie formularza zgłoszeniowego wraz z równowartością składki w nieprzekraczanym terminie do 14.07. w Dziale Sportu, Rekreacji i Marketingu OSiR, ul. Wojska Polskiego 2, 16-400 Suwałki do godziny 16:00.

15 czerwca 2023 18:39