OSiR On Tour – rowerowa wyprawa do Wilna!


W minioną sobotę nadeszła długo oczekiwana chwila, aby wzorem lat ubiegłych ponownie ruszyć w rowerową wyprawę do stolicy Litwy. Po dwuletniej przerwie w końcu znaleźliśmy czas, aby spotkać się i podjąć wyzwanie przemierzenia pięknych krajobrazów między dwoma uroczymi miastami – Pogodnymi Suwałkami i Wilnem. Każdy z uczestników był świadomy faktu, że czeka nas wyjątkowa przygoda, emocjonująca i gwarantująca niezapomniane widoki.

Podczas wyprawy nie zabrakło czasu na wspólną integrację. Udział w wycieczce to między innymi dobrze spędzony czas na świeżym powietrzu, możliwość podziwiania pięknych krajobrazów i odkrywania fascynujących miejsc. Pierwszego dnia rowerzyści pokonali dystans 75 kilometrów (Suwałki – Metele). Najtrudniejszy odcinek musieli pokonać nazajutrz – 110 kilometrów (Metele – Biała Waka). W ostatnim dniu, po 30-kilometrowym odcinku prosto do Wilna, uczestnicy mieli okazję wziąć udział we mszy świętej w Ostrej Bramie lub udać się na zwiedzanie miasta.

Dziękujemy wszystkim za udział w tym wyjątkowym przedsięwzięciu, za Wasze wsparcie i uśmiechy, które każdego dnia dodawały energii . Do zobaczenia w przyszłym roku!

28 lipca 2023 10:22