OSiR ON TOUR – ruszają zapisy na kolejną wyprawę!


Cykliści szykujcie się do drogi! Już 1 października (sobota) w ramach OSiR On Tour wyruszamy na kolejną rowerową wyprawę po malowniczych terenach Suwalszczyzny. Tym razem przemierzymy trasę szlakami wzdłuż Pojezierza Wschodniosuwalskiego, Suwalskiego Parku Krajobrazowego oraz przepięknej kotliny polodowcowej, w której wije się Jezioro Szelment. Będzie to doskonały sposób na spędzenie wolnego czasu w wyjątkowej atmosferze i fantastycznym towarzystwie!

PRZEBIEG TRASY:

Suwałki – Biała Woda – Żywa Woda – góra Krzemieniucha – Krzemianka – Szurpiły – góra Zamkowa – jez. Szurpiły – Sidorówka – Udryn –  Wołownia – Szelement – Leszczewo – Prudziszki – Suwałki (dystans około 44 km).

PROGRAM MINUTOWY:

9.00 – zbiórka uczestników na parkingu zlokalizowanym przy Hali Ośrodka Sportu i Rekreacji w Suwałkach (ul. Wojska Polskiego 2);

9.00 – 9.30 – zapisy stacjonarne (w przypadku wolnych miejsc) / weryfikacja uczestników;

9.30 – start wycieczki.

Informujemy, iż jest to orientacyjny program minutowy i poszczególne godziny mogą ulec modyfikacji. W przypadku zmian na stronie organizatora www.osir.suwalki.pl zostanie zamieszczona stosowna informacja.

ZAPISY

Elektroniczne zapisy ruszają w dniu dzisiejszym, tj. 21 września 2022 r. o godz. 14.00 na stronie www.elektronicznezapisy.pl

Warunkiem uczestnictwa jest terminowe zgłoszenie za pośrednictwem systemu elektronicznych zapisów i dostarczenie wypełnionego formularza zgłoszeniowego w dniu wycieczki. Zgłoszenie elektroniczne jest jednoznaczne z akceptacją Regulaminu. Osoby, które w dniu wydarzenia nie będą miały ukończonego 18 roku życia, zostaną zobligowane do złożenia stosownego oświadczenia rodzica o zdolności osoby niepełnoletniej do udziału w wycieczce rowerowej.

Udział w OSiR On Tour jest bezpłatny. Uczestnicy wycieczki zobowiązani są jedynie do wniesienia składki w wysokości 15 zł, która w całości będzie przeznaczona na organizację ogniska w trakcie wyjazdu.  Wpłaty należy dokonać w formie gotówkowej do 30 września 2022 r. do godz. 12.00 w siedzibie Działu Sportu, Rekreacji i Marketingu przy ul. Wojska Polskiego 2 (wejście na rogu budynku hali OSiR- od strony wjazdu na parking).  Wniesienie składki jest jednoczesnym potwierdzeniem udziału w wycieczce.

 

Regulamin OSIR ON TOUR 2022

Formularz zgłoszeniowy OSIR ON TOUR

Oświadczenie Rodzica 

21 września 2022 12:35