Ostatnie trzy dni Suwalskiej Rywalizacji Rowerowej!


Tegoroczna Suwalska Rywalizacja Rowerowa zbliża się ku końcowi. Do chwili obecnej udział w przedsięwzięciu zadeklarowało ponad 100 użytkowników, którzy łącznie przejechali ponad 51 tysięcy kilometrów. W dalszym ciągu w klasyfikacji grupowej na czele znajdują się Seniorzy. Tuż za nimi plasuje się ekipa Rowerowe Suwałki, a podium zamykają Rowerowi Sąsiedzi (przypominamy, że grupa ogólna nie bierze udziału w klasyfikacji grupowej).

W zestawieniu indywidualnym najlepsza trójka znacznie odbiegła od reszty stawki. W Suwalskiej Rywalizacji Rowerowej prowadzi Marek Jarząbski z wynikiem 4797,32 km! Na drugim miejscu plasuje się Tomasz Anzulewicz z 3896,23 wykręconymi kilometrami, na trzecim miejscu zaś Ryszard Rynkowski – 2653,08 km! (stan na godz. 09:00)

Suwalska Rywalizacja Rowerowa ma na celu zmobilizowanie mieszkańców Suwałk do propagowania aktywnego wypoczynku. Jej celem jest przede wszystkim promocja jazdy na rowerze jako alternatywnego środka transportu oraz wdrażanie idei smart city w miastach. Rywalizacja potrwa tylko do 15 września przez mobilną aplikację „Aktywne Miasta”.

Choć do końca zabawy pozostały ostatnie trzy dni, nic nie stoi na przeszkodzie, aby założyć bezpłatne konto i naliczyć pierwsze kilometry!

  1. W smartfonie wyszukujemy Sklep Play / App Store
  2. Pobieramy bezpłatną aplikację „Aktywne Miasta”
  3. W zakładce „Rywalizacje” wybieramy kafelek z nazwą „Suwalska Rywalizacja Rowerowa 2022”
  4. Wsiadamy na rower i jedziemy, bo liczy się każdy kilometr. Pamiętajcie, aby zawsze mieć włączoną aplikację!

Nagrody dla aktywnych!!!

W poszczególnych kategoriach zostaną nagrodzone osoby z miejsc I-III. Natomiast w trzech najlepszych grupach zostaną nagrodzone trzy najaktywniejsze osoby. W klasyfikacji grup nagrodzone zostaną te, które wspólnie wykręcą najwięcej kilometrów. Podsumowanie Suwalskiej Rywalizacji Rowerowej odbędzie się 18 września podczas obchodów Europejskiego Dnia bez Samochodu w Parku Konstytucji 3 Maja. Szczegóły o nadchodzącym wydarzeniu znajdują się TUTAJ.

Organizatorem wydarzenia jest Ośrodek Sportu i Rekreacji w Suwałkach, Miasto Suwałki, oraz Miasto Bydgoszcz udostępniające aplikację „Aktywne Miasta”.

Regulamin Suwalskiej Rywalizacji Rowerowej

12 września 2022 09:00