Ostatnie wolne miejsca na wycieczkę OSiR On Tour!


Ostatnie 5 dni dzieli nas od rozpoczęcia pierwszej w tym roku kalendarzowym wycieczki rowerowej w ramach cyklu OSiR On Tour. Na dobry początek czeka nas wyprawa po malowniczej Suwalszczyźnie – szlakami wzdłuż Pojezierza Wschodniosuwalskiego, Suwalskiego Parku Krajobrazowego oraz przepięknej kotliny polodowcowej, w której wije się Jezioro Szelment. Zapisy elektroniczne wciąż trwają, a na liście startowej pozostało ostatnie 7 wolnych miejsc!

Doskonały sposób na spędzenie wolnego czasu? To prostsze, niż mogłoby się wydawać! Pierwszym krokiem jest założenie bezpłatnego konta na stronie elektrocznicznezapisy.pl i wypełnienie elektronicznego formularza zgłoszeniowego. Cały proces potrwa zaledwie kilka minut!

Wycieczkę poprowadzi licencjonowany przewodnik. W trakcie jej trwania organizatorzy przewidują kilka postojów, w tym również ognisko połączone z pieczeniem kiełbasek.

DOŁĄCZ DO WYDARZENIA

PRZEBIEG TRASY:

Suwałki – Biała Woda – Żywa Woda – Góra Krzemieniucha – Krzemianka – Szurpiły – Góra Zamkowa – Jezioro Szurpiły – Sidorówka – Udryn –  Wołownia – Szelment – Leszczewo – Prudziszki – Suwałki (dystans około 45 km)

 

PROGRAM MINUTOWY:

9.00 – zbiórka uczestników na parkingu zlokalizowanym przy hali sportowej Ośrodka Sportu i Rekreacji w Suwałkach
(ul. Wojska Polskiego 2);

9.00 – 9.30 – zapisy stacjonarne (w przypadku wolnych miejsc) / weryfikacja uczestników;

9.30 – start wycieczki.

Informujemy, iż jest to orientacyjny program minutowy i poszczególne godziny mogą ulec modyfikacji. W przypadku zmian na stronie organizatora www.osir.suwalki.pl zostanie zamieszczona stosowna informacja.

 

ZAPISY

System elektronicznych zgłoszeń zostanie zamknięty 20 kwietnia (czwartek) o godz. 16.00. Szczegóły na stronie elektronicznezapisy.pl.

Warunkiem uczestnictwa w wycieczce jest terminowe zgłoszenie za pośrednictwem systemu elektronicznych zgłoszeń i dostarczenie wypełnionego formularza zgłoszeniowego w dniu wycieczki. Zgłoszenie elektroniczne jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Osoby, które w dniu wydarzenia nie będą miały ukończonego 18 roku życia, zostaną zobligowane do złożenia stosownego oświadczenia rodzica o zdolności osoby niepełnoletniej do udziału w wycieczce rowerowej.

Udział w OSiR On Tour jest bezpłatny. Uczestnicy wycieczki zobowiązani są jedynie do wniesienia składki w wysokości 15 zł, która w całości będzie przeznaczona na organizację ogniska w trakcie wyjazdu.

 

Regulamin OSIR ON TOUR 2023

Formularz zgłoszeniowy OSIR ON TOUR

Oświadczenie rodzica osoby niepełnoletniej

17 kwietnia 2023 09:49