Ostatnie wolne miejsca w turnieju Recman Cup Intro!


Recman Cup Intro jest swoistym preludium do sierpniowego głównego turnieju – największego wydarzenia tego typu dla amatorów tenisa w północno-wschodniej Polsce. Zmodernizowane i odwodnione korty tenisowe ze sztuczną nawierzchnią ceglaną znajdujące się na terenie przylegającym do Stadionu Lekkoatletycznego przy ul. Wojska Polskiego 17 są już do dyspozycji graczy i cieszą się niesłabnącym zainteresowaniem. Ostatnia niedziela maja będzie doskonałą okazją do sprawdzenia swojej aktualnej formy fizycznej. Wiele atrakcji czekać będzie zarówno na samych zawodników, jak i kibiców – w tym tych najmłodszych!

Recman Cup Intro rozpocznie się dokładnie 26 maja o godzinie 09:00. Udział w wydarzeniu mogą wziąć zarówno zawodnicy z Suwałk i okolic, jak i całej Polski. Oczywiście nic nie stoi na przeszkodzie, aby swoich sił spróbowała obsada zagraniczna. Pasjonaci sportu sprawdzą się w grze pojedynczej OPEN. Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody!

Na liście startowej Turnieju pozostało ostatnie 5 wolnych miejsc. Zapisy prowadzone są za pośrednictwem systemu elektronicznych zgłoszeń DOSTARTU.PL.

Fot. Recman, Recman Cup 2023

ZGŁOŚ SIĘ DO TURNIEJU – TRWAJĄ ZAPISY

 

15 maja 2024 14:30