Para Maluchnik / Mielczarek triumfatorami Polarnej Plaży!


Rafał Maluchnik i Wiktor Mielczarek triumfatorami III Turnieju Siatkówki Plażowej „Polarna Plaża”. W dwudniowej rywalizacji wzięło udział 48 zawodników, którzy stoczyli pasjonujące pojedynki o zwycięstwo w imprezie. Wśród nich gwiazdy siatkarskiej PlusLigi, młodzi adepci SUKSS Suwałki, a także prawdziwi miłośnicy gry na piasku!

Atrakcyjna pula nagród spowodowała, że zapisy zakończyły się w błyskawicznym tempie. Przypomnijmy, że całość opiewała na sumę 11.000 zł, z czego zwycięski duet mógł pokusić się o nagrodę wysokości 3.400 zł. Ostatecznie mistrzowski tytuł obronił Rafał Maluchnik, który w tym roku zagrał w parze z Wiktorem Mielczarkiem, a także otrzymał nagrodę MVP turnieju. Finałowy mecz zakończył się po pierwszym secie z uwagi na uraz jednego z zawodników.

Trzecia lokata to wynik osiągnięty przez parę Paweł Pietkiewicz / Grzegorz Pietkiewicz. Tuż za podium zmagania zakończyli Mateusz Czunkiewicz i Przemysław Stępień. Najlepszą parą z Suwałk okazali się Kacper Gibas i Piotr Przeborowski, reprezentujący SUKSS Suwałki.

Z tego miejsca chcielibyśmy pogratulować wszystkim zawodnikom świetnej rywalizacji i osiągniętych wyników, a także podziękować przybyłym do Suwałki Beach Areny niezawodnym kibicom. Szczególne podziękowania kierujemy do organizatorów: MKS Ślepsk Malow Suwałki i Mateusza Czunkiewicza – libero biało-niebieskich, sponsora głównego: firmie ASPI Sp. z o.o., nieocenionych partnerów wydarzenia oraz wszystkich tych, dzięki którym III edycja Turnieju Siatkówki Plażowej „Polarna Plaża” na długo pozostanie w naszej pamięci!

Bez cienia wątpliwości – to był wspaniały czas!

PEŁNA GALERIA ZDJĘĆ – KLIKNIJ TUTAJ

17 lipca 2023 13:53