Piąta pielgrzymka rowerowa Suwałki – Wilno


W dniach 22 – 24 lipca odbędzie się trzecia tegoroczna wycieczka z cyklu „OSiR On Tour”, której celem jest Wilno. Będzie to jednocześnie piąta Pielgrzymka Rowerowa do Wilna, której pierwsza edycja odbyła się w 2015 roku. Trasa zostanie podzielona na trzy odcinki, z dwoma noclegami na Litwie (pierwszy nad przepięknym jeziorem Metele – nocleg w namiotach, drugi w miejscowości Biała Waka – nocleg w Domu Kultury).

Pierwszego dnia uczestnicy będą mieli do pokonania około 78 km, drugiego – około 110 km, natomiast trzeciego – około 30 km. Chętne osoby 24 lipca będą mogły wziąć udział w mszy świętej w Ostrej Bramie. Organizatorzy zapewniają powrót do Suwałk wynajętym transportem (autobus + laweta rowerowa) – wyjazd z Wilna około 18:00 w dniu 24 lipca.

Ilość miejsc w wyjeździe jest ograniczona, pozostało kilka ostatnich wolnych miejsc. Uczestnicy wycieczki opłacają jedynie koszty transportu oraz lawety (koszt uzależniony od ilości uczestników – około 100 zł). Dodatkowo wyżywienie we własnym zakresie. Osoby, które zgłoszą swój akces do wycieczki muszą uiścić powyższą kwotę w Ośrodku Sportu i Rekreacji w Suwałkach (Dział Sportu Rekreacji i Marketingu) w ciągu 7 dni od daty zgłoszenia. W przypadku braku wpłaty zaliczki w terminie uczestnik zostanie usunięty z listy. Kwota ta nie podlega zwrotowi.

Organizator zapewnia opiekę medyczną oraz transport bagaży. Podczas całej wycieczki uczestnikom towarzyszyć będzie bus Ośrodka Sportu i Rekreacji w Suwałkach, który będzie środkiem transportu bagaży, a także wsparciem technicznym uczestników.

Zapisy: TUTAJ

Zapraszamy również do obejrzenia galerii zdjęć z zeszłego roku: TUTAJ

10 lipca 2019 12:03