Piękne szpilki to nie wszystko…


W przyszłą niedzielę rozpocznie się długo wyczekiwany Suwałki Miss Run & Suwalski Bieg z Wąsem. Oprócz biegów głównych, czeka nas wzbudzający ogromne zainteresowanie i kojarzony wyłącznie z pozytywnymi emocjami bieg w szpilkach na dystansie 100 metrów!

Drogie Panie – to odpowiedni czas aby przymierzyć swoje obuwie startowe i rozpocząć treningi! Aby móc powalczyć o zaszczytny tytuł Miss Szpilek, piękne buty niestety nie wystarczą. Choć nie ulega wątpliwości, że zjawiskowe szpilki mogą pomóc w zdobyciu tytułu Miss Fashion, Miss Foto, czy też Miss Publiczności – są pewne wymagania, obok których nie można przejść obojętnie.

Zgodnie z regulaminem minimalna wysokość szpilki wynosi 8 cm, przy maksymalnej dopuszczonej szerokości obcasa wynoszącej 1,5 cm. Weryfikacja obuwia będzie miała miejsce w biurze zawodów, a także bezpośrednio przed startem.

Laureatki, jak również osoby z miejsc II-III otrzymają atrakcyjne nagrody ufundowane przez Organizatora oraz sponsorów i partnerów wydarzenia. Na samym bieganiu się jednak nie skończy – po dekoracji najlepszych uczestniczek odbędzie się sportowy quiz z atrakcyjnymi upominkami, w którym wezmą udział wszyscy uczestnicy wydarzenia!

Zapisy na Suwałki Miss Run & Suwalski Bieg z Wąsem prowadzone są za pośrednictwem systemu elektronicznych zgłoszeń DataSport i dostępne są TUTAJ.

Patronami medialnymi wydarzenia są:

Niebywałe Suwałki

Dwutygodnik Suwalski

suwalki.info

Kurier Suwalski

Suwalki24.pl

2 marca 2022 09:23