Plany na weekend? Spędź go na sportowo!


Zapowiada się prawdziwie #SportowyWeekend! Przed nami ogrom sportowych emocji, którym nie sposób się oprzeć! Długo wyczekiwana reaktywacja RESO Suwałki Football League, ligowy mecz suwalskich siatkarzy z Projektem Warszawa, spotkanie Wigier z zespołem z Kalisza… jest w czym wybierać. Jest też propozycja dla osób uprawiających sporty siłowe.

Piłkarskie piątki w hali OSiR

Po długiej przerwie spowodowanej obostrzeniami związanymi z sytuacją epidemiczną w kraju, w końcu będzie można kontynuować rozgrywki  RESO Suwałki Football League. Topowi amatorzy ponownie rozgrzeją do czerwoności parkiet hali sportowej Ośrodka Sportu i Rekreacji. Do rozgrywek przystąpiło 12 zespołów. Wśród zgłoszonych zawodników są debiutanci, ale również bardzo doświadczeni gracze. Jedno jest pewne, począwszy od dziś do 18 lutego 2022 r. praktycznie każdy piątek upłynie w Suwałkach pod znakiem rywalizacji na najwyższym sportowym poziomie. Inauguracja już dziś o 18:30!

Suwałki  vs. Warszawa – kciuki mocno zaciśnięte!

Projekt Warszawa ponownie zawita do hali sportowo-widowiskowej Suwałki Arena. Podopieczni trenera Andrei Anastasiego jeszcze nie zaznali porażki w Pogodnych Suwałkach. Niewątpliwie będzie to trudna przeprawa dla suwalczan, ale dopóki piłka jest w grze, wszystko jest możliwe! Zaczynamy dziś wieczorem – nie zapomnijcie o zaopatrzeniu się w wejściówkę, aby ominąć stanie w kolejkach!

Piłkarskie emocje na Zarzeczu

Nie może Was także zabraknąć na jutrzejszym meczu na suwalskim Zarzeczu! Wigry Suwałki podejmą KKS Kalisz, który plasuje się jedynie dwa oczka niżej w tabeli ligowej. Co więcej, starcia między obydwoma drużynami zawsze były niezwykle wyrównane. Kibice, którzy zjawią się jutro o godzinie 12:00 na trybunach przy ul. Zarzecze 26 mogą być świadkami zaciętej walki do ostatniego gwizdka arbitra.

Szkolenie z poprawnego wykonywania przysiadów

Z ciekawą propozycją dla wszystkich aktywnych osób wychodzi Movement Arena. Już jutro, w godzinach 10:00 – 14:00 będzie możliwość wzięcia udziału w szkoleniu z zakresu poprawnego przysiadu. Wydarzenie skierowane jest do osób, które nigdy nie próbowały poprawić swojego przysiadu oraz do osób, które przysiad robią na różnego typu zawodach. Możecie być pewni, że pod okiem dwóch wspaniałych prowadzących, Konrada Paszkiewicza i Adama Stankiewicza – utytułowanych zawodników trójbojów siłowych oraz strongman, wyniesiecie nie tylko dawkę pozytywnych emocji na kolejne dni, ale i nową wiedzę. Więcej informacji znajdziecie na stronie facebookowej Movement Arena.

26 listopada 2021 13:00