Pływalnia przy ul. Wojska Polskiego 2 zaprasza po wakacyjnej przerwie


Ośrodek Sportu i Rekreacji w Suwałkach informuje, iż zakończyła się coroczna przerwa konserwacyjna pływalni przy ul. Wojska Polskiego 2. Ze względu na przerwę technologiczną w Aquaparku, pływalnia Ośrodka Sportu i Rekreacji w Suwałkach pozostaje do dyspozycji klientów już od początku września.

Pływalnia miejska przy ul. Wojska Polskiego 2 to jeden z pierwszych obiektów sportowych tego typu, który powstał w dawnym województwie suwalskim. Niecka basenowa o wymiarach 25 m x 12,5 m podzielona jest na 6 torów. Zapraszamy do skorzystania z basenu od poniedziałku do piątku w godz. 6:00-22:00. Dorośli za godzinę treningową korzystania z basenu zapłacą 6 złotych, natomiast dzieci i młodzież szkolna – 4 złote.

Przypomnijmy, iż drugi obiekt basenowy Ośrodka Sportu i Rekreacji  w Suwałkach – Aquapark Suwałki jest nieczynny do 17 września ze względu na przeprowadzane prace konserwacyjne.  Przestój w działalności parku wodnego rozpoczął się 3 września i będzie trwał dwa tygodnie. Przerwa techniczna jest spowodowana okresowym przeglądem technicznym obiektu, wykonaniem prac konserwacyjnych i serwisem eksploatacyjnym urządzeń oraz dokonaniem ewentualnych napraw. Wszystkie wymienione prace mają na celu poprawienie usług jakie świadczy Aquapark Suwałki.

6 września 2018 09:49