Powracają rozgrywki RESO Suwałki Football League


W piątek, 17 listopada, do hali Ośrodka Sportu i Rekreacji w Suwałkach powrócą rozgrywki Amatorskiej Ligi Piłki Nożnej. Spotkania odbywać się będą w piątkowe wieczory. Pierwszy gwizdek każdej kolejki o godzinie 18:30.

Spotkania w ramach RESO Suwałki Football League odbywają się w największej hali sportowej w Suwałkach przy ul. Wojska Polskiego 2. Rozpoczynające się w połowie listopada rozgrywki będą już czwartą edycją Amatorskiej Ligi Piłki Nożnej, której organizatorem jest Ośrodek Sportu i Rekreacji w Suwałkach.

Wszystkie dotychczasowe edycje RESO Suwałki Football League cieszyły się dużą popularnością zarówno wśród uczestników jak i kibiców. Podobnie jest również na starcie sezonu 2017 / 2018 – większość drużyn, które brały udział w rozgrywkach w poprzednim sezonie – zgłosiła chęć udziału również w tegorocznej lidze.Niemniej jednak,chętne ekipy mogą zgłaszać się do udziału w RSFL. Zostały dwa wolne miejsca. Zgłoszenia przesyłać należy na adres: michal.paruch@osir.suwalki.pl. Decyduje data zgłoszenia, Zakończenie Ligi planowane jest pod koniec lutego 2018 r.

RESO Suwałki Football League nie jest jedyną amatorską ligą, której rozgrywki na przełomie jesień – zima odbywają się w hali przy ul. Wojska Polskiego 2. W miniony poniedziałek ruszyły rozgrywki Netia SALS Suwalska Amatorska Liga Siatkówki swoje spotkania rozgrywa w poniedziałki od godziny 17:45.

24 października 2017 14:35