Powrót na korty po zimowej przerwie


Wiosna w pełni, a ciepła, słoneczna pogoda zdecydowanie sprzyja uprawianiu sportu. Od środy, 1 maja, po przerwie zimowej zostaną udostępnione ceglane korty tenisowe, znajdujące się przy ul. Wojska Polskiego 17 (przy stadionie Lekkoatletycznym). Tenisiści będą mieli do dyspozycji trzy korty tenisowe czynne od poniedziałku do piątku w godzinach 07:00 – 21:00 oraz w weekendy w godz. 10:00 – 18:00. Cennik kortów tenisowych dostępny jest TUTAJ.

W ostatni weekend czerwca korty będą gościć uczestników Pogodne Suwałki Challenge. W sobotę, 29 czerwca od godziny 9:00 przy ul. Wojska Polskiego 17 rozgrywany będzie singlowy turniej tenisowy w kategorii „Open”.

03-04 sierpnia na kortach OSiR zostanie rozegrana już piąta edycja  najbardziej prestiżowego, amatorskiego turnieju tenisa ziemnego w Polsce północno-wschodniej. Sportowe emocje, które rozpoczną się w drugi weekend sierpnia, uświetni mnóstwo atrakcji przygotowanych dla kibiców, rodzin z dziećmi i mieszkańców.

W sobotę 18 sierpnia rozpocznie się druga odsłona wydarzania Pogodne Suwałki Challenge. Tym razem na kortach ceglanych przy ul. Wojska Polskiego 17 będą rywalizować pary w kategorii OPEN podczas deblowego turnieju tenisa ziemnego o Puchar Prezydenta Miasta Suwałk. Ilość miejsc w turnieju jest ograniczona

30 kwietnia 2019 15:26