Prezent „Last Minute” na Dzień Dziecka!


W trakcie całego roku są dwie najważniejsze okazje, kiedy obdarowujemy dzieci – jedną z nich jest Dzień Dziecka, który wypada 1 czerwca. Dla rodziców, którzy nie zdążyli przygotować jeszcze bombowego prezentu dla swoich pociech, przychodzimy z rewelacyjną propozycją, jak zagwarantować swojemu dziecku rewelacyjny początek wakacji!

Sportowe Wakacje 2022, czyli zero nudy i 100% endorfin

„Sportowe Wakacje 2022” to oferta skierowana do dzieci i młodzieży w wieku od 7 do 14 lat – mieszkańców Suwałk. Wzorem ubiegłego roku w programie znajdą się atrakcyjne i ciekawe zajęcia, m.in. gry i zabawy na terenach zielonych Zalewu Arkadia, sztuki walki, wycieczka do Wigierskiego Parku Narodowego, wizyta w strefie odkrywania, wyobraźni i aktywności, zajęcia edukacyjne, biegi na orientację, zabawy w wodzie, budowa modeli lotniczych, tenis ziemny, boks, a także ścianka wspinaczkowa. Nie zabraknie również wyjścia do kina, na bowling oraz wspólną pizzę.

SZCZEGÓŁY

Zapisy przyjmowane będą wyłącznie za pomocą elektronicznego systemu na stronie elektronicznezapisy.pl od środy 01 czerwca 2022 r. od godziny 12:00. Każdy turnus będzie liczył 24 uczestników. Liczba miejsc jest ograniczona.

ZAPISY 

Z uwagi na duże zainteresowanie obowiązuje limit dotyczący liczby turnusów, na które będzie można zapisać dziecko. W tym roku będą to maksymalnie 2 turnusy.

Biegi Pełne Energii

RESO Suwałki Półmaraton to oprócz biegów na dystansie 21,1 i 5 kilometrów gwarancja wyśmienitej zabawy dla najmłodszego grona biegaczy. Już jutro (01.06.2022 r.) o godzinie 12:00 wystartują zapisy na Biegi Pełne Energii, które podobnie jak bieg główny lipcowego wydarzenia, będą miały swój finisz na czerwonym dywanie!

W ramach RESO Suwałki Półmaraton odbędą się następujące biegi:

  • Biegi Krasnoludków (bieg przedszkolaków z rodzicami, roczniki: 2017-2020) – 200 m
  • Biegi uczniów szkół podstawowych (roczniki: 2016-2011) – 650 m

Zapisy na Biegi Pełne Energii będą prowadzone za pośrednictwem systemu elektronicznych zapisów DataSport.pl.

W pakietach startowych młodzi biegacze otrzymają wyjątkowe koszulki oraz specjalną niespodziankę. Natomiast na mecie każdego z biegów oprócz rodziców, którzy są wiernymi kibicami, na najmłodszych sportowców będą czekać piękne, kolorowe medale.

31 maja 2022 13:33