Prezentacja tras Suwałki Miss Run & Suwalski Bieg z Wąsem!


Drogie Panie, najwyższy czas wyciągnąć z szafy szpilki. Szanowni Panowie, jeśli nie zapuściliście wąsów, zacznijcie oglądać się za sztucznym odpowiednikiem! Suwałki Miss Run & Suwalski Bieg z Wąsem to wydarzenie jedyne w swoim rodzaju, w którym to nie wynik sportowy jest najważniejszy, a przede wszystkim liczy się dobra zabawa. Na linii startu spotkamy się już za trzy dni. Jest to odpowiedni moment, aby odsłonić kolejną kartę wydarzenia i zaprezentować trasy biegów głównych. 

Tegoroczny Suwałki Miss Run, który odbędzie się 10 marca – jak sama nazwa wskazuje – jest skierowany wyłącznie do Pań. Nie zapomnieliśmy o męskim gronie biegaczy, przy czym wymagania wobec uczestników Suwalskiego Biegu z Wąsem będą jak zawsze wyjątkowe. Pierwszym z nich jest posiadanie wąsów! Jest to warunek konieczny, bowiem jego brak będzie skutkował… dyskwalifikacją. Oczywiście, jeżeli ktoś nie zdąży wyhodować naturalnego, to przed startem będzie zobowiązany przykleić sztuczny.

Poniżej w galerii prezentujemy trasy Suwałki Miss Run na dystansie 3,5 km i Suwalskiego Biegu z Wąsem na dystansie 5 km. Pobiegniemy między innymi ścieżkami wzdłuż rzeki Czarnej Hańczy, a także nad malowniczym Zalewem Arkadia.

Do zobaczenia 10 marca na linii startu!

Suwałki Miss Run (3,5 km):

HSW „Suwałki Arena” (start) -> ul. 24 Sierpnia (chodnik) -> Bulwary nad rzeką Czarną Hańczą -> Zalew Arkadia -> HSW „Suwałki Arena” (meta)

Suwalski Bieg z Wąsem (5 km):

HSW „Suwałki Arena” (start) -> ul. 24 Sierpnia (chodnik) -> Bulwary nad rzeką Czarną Hańczą -> Zalew Arkadia (+ dodatkowe okrążenie) -> HSW „Suwałki Arena” (meta)

 

Elektroniczne zapisy zostały zakończone. Zapisy stacjonarne możliwe wyłącznie w dniu biegu w godz. 09:00 – 11:00 – HSW „Suwałki Arena”

7 marca 2024 11:55