Przepis na Walentynki? Zapisz się na Bieg z kobietą na rękach!


Kosztowne prezenty, romantyczne kolacje, wyjazdy w egzotyczne miejsca. Ile par jest na świecie, tyle sposobów na idealne spędzenie Walentynek. W dzisiejszych czasach liczy się przede wszystkim oryginalność i element zaskoczenia. Osoby, które kompletnie nie mają pomysłu na wyjątkowy upominek dla drugiej połówki, który zarazem połączyłby jedno z drugim – już uspokajamy. Zapiszcie się na „Bieg z kobietą na rękach”, który wystartuje 13 marca w ramach Suwałki Miss Run & Suwalski Bieg z Wąsem!

Wyjątkowe pary zasługują na wyjątkowy bieg. Przed Panami nie lada wyczyn, bowiem sztuka pokonania dystansu 100 metrów z partnerką na rękach wymaga niewątpliwie silnych ramion i nienagannej równowagi. W lepszej sytuacji znajdą się kobiety, które nie dość, że niesione będą przez swoich partnerów, to w ramach pakietu startowego otrzymają wyjątkową koronę, która to (jak przystoi prawdziwej królowej) nie będzie mogła spaść w czasie trwania konkurencji!

Dodatkowo, na mecie na wszystkich uczestników czekać będzie przepyszna, słodka niespodzianka, a najszybsze pary mogą liczyć na atrakcyjne nagrody. Panowie – jeszcze nie jest za późno na zapuszczenie wąsów, bowiem tylko te naturalne mają szansę powalczenia o tytuł Mister Wąs!

Zapisy na wydarzenie prowadzone są za pośrednictwem systemu elektronicznych zapisów DataSport i dostępne są TUTAJ.

14 lutego 2022 12:55