Przerwa technologiczna w Aquaparku


wykrzyknik

Szanowni Klienci,

uprzejmie informujemy, że od dnia 29 sierpnia br. nastąpi  przerwa technologiczna w Aquaparku. wynikająca z  konieczności wykonania prac remontowych niecki basenowej. W związku z tym strefa rekreacyjna będzie niedostępna przez okres 2 – 3 tygodni. Do dyspozycji klientów pozostanie basen sportowy, dostępne będą również dwie sauny w strefie basenowej, przy czym planowana jest również renowacja sauny suchej, która trwać będzie ok. 3 dni (dokładny termin wyłączenia z użytku saun podany zostanie w późniejszym czasie). Strefa saun na I piętrze dostępna będzie w weekendy począwszy od 9 września br.

Na czas  remontu wprowadzone zostaną specjalne promocyjne ceny biletów wstępu na basen sportowy:

  • pobyt 1-godzinny: 4 zł
  • pobyt 2-godzinny: 8 zł

Od powyższych cen przysługiwać będą rabaty wynikające z posiadanych przez klientów kart abonamentowych Aquaparku oraz kart „Suwalskiej RODZINY PLUS”. Dopłata za przekroczenie czasu: 10 groszy za każdą rozpoczętą minutę („Suwalska RODZINA PLUS” – 5 grosz/min. )

  • Promocja „Senior 60+”: 4 zł/2 godziny  (cena obowiązuje w dni i godziny wskazane w regulaminie promocji, dopłata za przekroczenie czasu: 5 groszy za każdą rozpoczętą minutę)

 

Ostateczny termin zakończenia remontu podany zostanie na początku września br.

ZA UTRUDNIENIA SERDECZNIE PRZEPRASZAMY.

 

24 sierpnia 2016 09:18