Puchar Burmistrza Miasta Chrzanowa jedzie do Suwałk!


W rozegranych w miniony weekend zawodach z tegorocznej edycji Pucharu Rzeczypospolitej modeli halowych klasy F1N (szybowce wyrzucane z ręki) nie zabrakło suwalskich zawodników, którzy z dalekiej podróży przywieźli kolejne trofea. Dwie ostatnie rundy odbyły się w Chrzanowie i Grodkowie koło Nysy.

W sobotę 12 marca  2022 r. w Chrzanowie odbyły się ogólnopolskie zawody modeli halowych o Puchar Burmistrza Miasta Chrzanowa. Organizatorem zawodów był Miejski Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji w Chrzanowie. W kategorii młodzików dziewcząt zwyciężyła Oliwia Szturgulewska, a w kategorii juniorów triumfował Radosław Szymanowski. I miejsce w kategorii seniorów padło łupem Filipa Rudzińskiego, który uzyskał najlepszy wynik w zawodach i zdobył główną nagrodę – Puchar Burmistrza Miasta Chrzanowa!

W niedzielę 13 marca 2022 r. zawodnicy stoczyli w Grodkowie koło Nysy rywalizację w ogólnopolskich zawodach modeli halowych, zorganizowanych przez Ośrodek Kultury i Rekreacji w Grodkowie. W kategorii młodzików dziewcząt miejsce II zajęła Oliwia Szturgulewska. W kategorii juniorów na III pozycji sklasyfikowano Radosława Szymanowskiego, a VII miejsce w tej samej kategorii zajął Paweł Knebel. W kategorii seniorów ponownie bezkonkurencyjny okazał się Filip Rudziński, który potwierdził swoją znakomitą formę sportową!

16 marca 2022 11:05