PumpTrack Challenge-dołącz do wyzwania


Już jutro 17 sierpnia o godzinie 10:00 na Bike Parku przy ul. Moniuszki 1A odbędzie się „PumpTrack Challenge – przejazd na czas”. Jest to nowa propozycja dla wszystkich pasjonatów dwóch kółek, którzy cenią szybką jazdę i chcą poczuć dawkę adrenaliny!

Zawody  rozgrywane będę w trzech kategoriach wiekowych: 7-10 lat, 11-13 lat oraz 14-17 lat. Udział jest całkowicie bezpłatny, jednakże każdy zawodnik musi posiadać zgodę rodzica lub przedstawiciela ustawowego. Zgłoszenia należy dokonać drogą elektroniczną na adres zbigniew.chilinski@osir.suwalki.pl lub telefonicznie na numer tel. 87 566 32 81. Liczba uczestników jest ograniczona, ale pozostały jeszcze wolne miejsca. Zapisy będą też prowadzone w dniu zawodów 17 sierpnia od godz. 9:30 do 10:00.

Jak będzie przebiegała rywalizacja? Zasady są bardzo proste! Każdy z zawodników musi pokonać dwukrotnie wyznaczony tor, a do klasyfikacji zaliczany będzie lepszy czas przejazdu. Start i meta przejazdu zostanie wyznaczona wyraźną czerwoną linią. Za zajęcie miejsc I – III w każdej z kategorii zawodnicy otrzymują pamiątkowe puchary.

Regulamin
Oświadczenie rodzica

16 sierpnia 2022 13:57