Razem dla Niepodległej! Trwają zapisy na Suwalski Bieg Niepodległości!


Wczorajszego wieczora, punktualnie o godzinie 19:00 rozpoczęliśmy przyjmowanie zgłoszeń na tegoroczny Suwalski Bieg Niepodległości. Serdecznie zapraszamy wszystkie aktywne osoby z Suwałk, okolic oraz całej Polski do wzięcia udziału w tym szczególnym wydarzeniu, upamiętniającym odzyskanie przez nasz kraj suwerenności. Licząca 5 kilometrów trasa Biegu Patriotów będzie doskonałym miejscem dla debiutantów biegów masowych. Start biegu nastąpi 11 listopada 2022 r. spod pomnika Marszałka Józefa Piłsudskiego. Młodszych biegaczy oraz rodziny zapraszamy natomiast do wzięcia udziału w Biegu Małych Patriotów.

Amatorzy Nordic Walking wezmą zaś udział w „Marszu Patriotów” na dystansie 4,5 kilometra, który w Pogodnych Suwałkach odbędzie się po raz pierwszy. Zapisy prowadzone są za pośrednictwem systemu elektronicznych zgłoszeń elektronicznezapisy.pl

Pierwszych 200 zapisanych i opłaconych uczestników wydarzenia otrzyma w ramach pakietu startowego chustę wielofunkcyjną z motywem Narodowego Dnia Niepodległości produkcji AdRunaLine.

Po wspólnym odśpiewaniu hymnu państwowego uczestnicy wydarzenia wyruszą na trasę biegu i marszu, która będzie wiodła ulicami T. Kościuszki i 24-sierpnia oraz alejkami wzdłuż zalewu Arkadia i suwalskich bulwarów. Finisz nastąpi przed halą widowiskowo-sportową Suwałki Arena (ul. Zarzecze 26).

Współorganizatorem wydarzenia jest Stowarzyszenie Aktywności Społecznej „Sportowe Miasto”.

ZAPISZ SIĘ!

11 października 2022 14:50