Recman Cup 2018 za nami! Tryumf Tomasza Moczka ze Skarżyska-Kamiennej

Tomasz Moczek ze Skarżyska Kamiennej zwyciężył w IV edycji turnieju tenisowego Recman Cup 2018 z pulą nagród ponad 10.000 PLN, który w miniony weekend (21-22 lipca 2018 r.) odbył się na kortach ceglanych Ośrodka Sportu i Rekreacji w Suwałkach. Drugie miejsce zajął zeszłoroczny zwycięzca turnieju  Tomasz Sarnecki z Warszawy, którego tegoroczny tryumfator pokonał w finale 9:7.

W „małym finale”, którym zwykło nazywać się mecz o 3 miejsce, zmierzył się suwalczanin Robert Usarek oraz olsztynianin Paweł Dąbrowski. Zwyciężył Usarek pokonując swojego przeciwnika 7:6 (tibreak 7:1). Zwycięzca meczu o 3 miejsce dodatkowo odebrał nagrodę specjalną dla „Najlepszego suwalczanina”, którą ufundował Ośrodek Sportu i Rekreacji w Suwałkach – współorganizator turnieju.

Podczas tegorocznej edycji Recman Cup został rozegrany również turniej mikst, w którym brały udział pary mieszane. Zwyciężyła drużyna z Warszawy Ula Kiryluk/Tomasz Sarnecki, którzy w finale pokonali mocną parę z Ełku Kasia Tertel/Tomasz Tertel 9:2. Na najniższym podium uplasowała się suwalska para Julia Sowulewska/Robert Usarek, którzy pokonali warszawski zespół Ola Kamieniarz/Łukasz Kaczmarczyk 6:3.

W czwartej edycji Recman Cup wystartowało 33 zawodników z Warszawy, Olsztyna, Gołdapi, Białegostoku, Sokółki, Grudziądza, Ełku, Skarżyska-Kamiennej oraz siedmiu suwalczan.

Zapraszamy do galerii zdjęć na fb: TUTAJ

23 lipca 2018 10:33