Recman Cup już w najbliższy weekend!


VII edycja Recman Cup, najbardziej prestiżowego, amatorskiego turnieju tenisowego w Polsce północno-wschodniej, odbędzie się już 26-27 sierpnia na kortach OSiR przy ul. Wojska Polskiego 17 w Suwałkach.

Sportowe emocje, które rozpoczną się w ostatni, sierpniowy weekend, uświetni moc atrakcji przygotowanych dla kibiców, rodzin z dziećmi i mieszkańców. O puchary oraz nagrody rzeczowe i finansowe będą walczyć pasjonaci tenisa z całej Polski.

W tegorocznej edycji wydarzenia czekają nas rozgrywki w Grze Pojedynczej Mężczyzn Open, Turniej Mikst, w którym mogą wziąć udział pary mieszane, a także Turniej Pocieszenia!

Zapisy do gry indywidualnej odbywają się jedynie elektronicznie za pośrednictwem systemu Polskiego Związku Tenisowego. Warto się spieszyć, ponieważ lista zawodników już się zapełnia i zostanie wkrótce zamknięta.

Zapisy do miksta będą przyjmowane u sędziego w sobotę do godz. 12.00. Szczegóły dot. turnieju znajdują się na stronie internetowej: www.cup.recman.pl

Sponsorem Głównym turnieju jest jak co roku jest firma Auto Idea Mercedes-Benz. W roli Sponsora uczestniczy również PK Capital, właściciel internetowego kantoru wymiany walut ekantor.pl, PSB Importex Suwałki, należący do sieci Mrówka oraz firma Aspi, producent narzędzi dla przemysłu drzewnego i meblarskiego

 

Atrakcje dla każdego

Jak co roku spodziewana jest duża frekwencja kibiców, którzy będą mogli skorzystać z szerokiego spektrum atrakcji przygotowanych przez organizatora oraz partnerów turnieju.

Na fanów motoryzacji czekać będzie atrakcyjna strefa ekspozycyjna Auto Idea Mercedes-Benz oraz wyjątkowa możliwość jazdy testowej najnowszymi modelami marki Mercedes-Benz.

Uczestnicy turnieju będą mogli poczęstować się wyśmienitą kawą od profesjonalnego baristy, przepysznym sushi serwowanym przez Fuki Sushi Suwałki oraz słodkim poczęstunkiem, które ufunduje Piekarnia Oskroba.

Nieocenieni fizjoterapeuci i masażyści z Centrum Rehabilitacji Melius udzielą wszystkim bezpłatnych masaży i konsultacji.

Również dla najmłodszych czeka szereg niespodzianek, przez cały weekend zaopiekują się nimi animatorzy z Przedszkola Zielony Zakątek.

Calypso będzie zachęcało do konsultacji ze swoimi dietetykami, sprawdzenia na miejscu swojego wskaźnika masy ciała BMI oraz do rozpoczęcia zdrowego ruchu pod ich skrzydłami.

Dodatkowo będzie można spróbować rozgrywki w street tennis dzięki sprzętom dostarczonym od firmy TYGERtenis.

Klinika Endermology Center z Suwałk ufunduje vouchery na nagrody i konkursy.

To oczywiście tylko przedsmak tego, co przygotowali organizatorzy! Na wszystkich uczestników czekać będą atrakcyjne nagrody przewidziane w konkursach podczas turnieju. W tym roku organizatorzy zapewniają również historyczną pulę nagród w postaci nagród finansowych o łącznej sumie 12 000 złotych ufundowanych przez Prezydenta Miasta Suwałk oraz nagród rzeczowych o wartości ponad 10 000 złotych.

Promocja białego sportu w Suwałkach!

Wydarzenie zostało objęte Honorowym Patronatem Prezydenta Miasta Suwałk oraz Polskiego Związku Tenisowego.

Współorganizatorem turnieju jest OSiR Suwałki, na którego kortach odbędą się wszystkie mecze, a Organizatorem firma Recman, która od 2011 roku jest Oficjalnym Sponsorem Reprezentacji Polski Mężczyzn w tenisie ziemnym, szeroko promująca ten sport w Suwałkach i w całej Polsce.

Turniej Recman Cup z roku na rok cieszy się rosnącym zainteresowaniem, a format imprezy sprawia, że jest to jedno z najważniejszych sportowych wydarzeń w regionie.

Tenis to elegancki sport bardzo bliski naszej firmie. Wspieramy i kibicujemy polskim zawodnikom oraz tworzymy kolekcje inspirowane tą dyscypliną. Od 2011 roku sponsorujemy Reprezentację Polski Mężczyzn w tenisie ziemnym, a od kilku lat ambasadorem marki jest czołowy polski tenisista – Łukasz Kubot. Organizacja turnieju Recman Cup jest naturalnym następstwem naszego wieloletniego zaangażowania w tenispowiedział Roman Tulwin – założyciel marki i Prezes Recman Sp. z o.o.

Zachęcamy do udziału! Szczegóły znajdziecie na www.cup.recman.pl

Recman to polska marka oferująca ponadczasową odzież, obuwie i akcesoria dla mężczyzn. Jej flagowym wyrobem są garnitury oraz marynarki projektowane w Polsce z najwyższej jakości materiałów. Asortyment zawiera również m.in. koszule, spodnie, kurtki, płaszcze, swetry i bluzy, bieliznę, obuwie oraz stylowe akcesoria. Koncepcja marki narodziła się w 1986 roku, kiedy powstał rodzinny zakład krawiecki specjalizujący się w szyciu odzieży męskiej. Dynamiczny rozwój firmy spowodował, że obecnie zespół liczy kilkuset doświadczonych ekspertów angażujących się w prace nad poszczególnymi kolekcjami. Od 2011 roku Recman jest Oficjalnym Sponsorem Reprezentacji Polski Mężczyzn w Tenisie. Ambasadorami marki zostali: tenisista Łukasz Kubot i bloger Michał Będźmirowski. Odzież i akcesoria sygnowane logo Recman dostępne są w blisko 80 salonach firmowych na terenie całej Polski oraz w sklepie internetowym: www.Recman.pl

22 sierpnia 2023 12:15