RECMAN CUP po raz piąty. Zaproszenie na tenisowy weekend.


To będzie wielkie święto tenisa. Już w najbliższy weekend ( 3-4.08 ) na kortach Ośrodka Rekreacji i Sportu w Suwałkach przy ulicy Wojska Polskiego 17 oraz nad zalewem Arkadia, odbędzie się największe wydarzenie tenisowe dla amatorów w północno-wschodniej Polsce – Recman Cup. 

W czwartek (01.08) w Urzędzie Miejskim Suwałk odbyła się konferencja zapowiadająca to wydarzenie, z udziałem: Czesława Renkiewicza – Prezydenta Suwałk, Grzegorza Krysy – zastępcy dyrektora OSiR, Romana Tulwina – prezesa marki Recman oraz Kamila Klimka – Kierownika Działu Sportu, Rekreacji i Marketingu OSiR.

Wartości łączące tenis z marką Recman

– Recman Cup na stałe wpisuje się w kalendarz naszych działań – mówi Czesław Renkiewicz, Prezydent Suwałk. – Turniej  zawsze gromadzi sportowców amatorów, którzy przyjeżdżają do nas z różnych stron naszego kraju. Myślę, że cała ta oprawa zainteresuje ludzi, którzy kochają ten, jak niektórzy mówią, elitarny sport – dodaje  Prezydent

 Przez lata wspieraliśmy różne dyscypliny sportu, w pewnym momencie stwierdziliśmy, że warto skupić się na jednej dyscyplinie, na trochę wyższym  poziomie – głos zabrał Roman Tulwin, Prezes marki Recman. –  Dlaczego tenis? Ze względu na pewne wartości, które łączą tenis z naszą marką. Jest to właśnie elegancja i gra fair. Tenis jest taką dyscypliną, która nie ma sędziów. Zawodnicy sędziują sobie sami – dodaje. 

Turniej odbędzie się na kortach OSiR zarówno ceglanych jak i sztucznych. Grzegorz Krysa, zastępca dyrektora Ośrodka Sportu i Rekreacji zaznacza, że podstawowym zadaniem Ośrodka jest promowanie zdrowego trybu życia, więc z przyjemnością włączył się w organizację turnieju Recman Cup. Wiosną, na kortach, wykonany został odpowiedni drenaż, dzięki któremu, po opadach, nie tworzą się kałuże. Teren jest zatem przygotowany na każdą pogodę. Zamontowane zostały również nowoczesne, wygodne trybuny. Z pewnością poprawi to standard odbywających się zawodów. 

Wyjątkowe atrakcje podczas Recman CUP

Kamil Klimek przedstawił mediom szerokie spectrum atrakcji takie jak: ekspozycja ekskluzywnych modeli samochodów, strefa Food Court oraz serwis kawowy profesjonalnego baristy, strefa chill na kortach, strefa sportowa – indywidualne konsultacje z Trenerem Personalnym oraz dietetykiem, strefa relaksu i masażu, strefa dla najmłodszych z dmuchanym placem zabaw oraz animatorami oraz konkursy – niespodzianki dla wszystkich uczestników wydarzenia.

Z pewnością będzie to turniej pełen wrażeń, ogromnej adrenaliny, wielu godzin intensywnych gier a także widowiskowych meczów stojących na bardzo wysokim poziomie.

Kategorie:

  • Turniej singlowy – Mężczyźni Open
  • Turniej singlowy – Mężczyźni 50+
  • Turniej mikst
  • Turniej street tenis

Więcej szczegółów na https://cup.recman.pl/.

2 sierpnia 2019 09:50